Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _flamer

    aktív tag

    válasz Kampó #19 üzenetére

    Igazad van, erre nem gondoltam de biztos ki lehetne találni valami alternatívát amivel megoldhatók lennének az ilyen jellegű problémák is. De ez egyenlőre mind a jövő zenéje. :)

    “Innovation distinguishes between a leader and a follower”

  • Segal

    veterán

    válasz Kampó #19 üzenetére

    Régi szép emlék :DDD
    A magjelenéskor 1 napja megvett Samsung Galaxy S8+ telefonomat épp rootolni szerettem volna és biztos ami biztos alapon 100%-ra töltöttem az akksit nehogy lemerüljön a művelet közben.
    Végül pont ez lett a legnagyobb hátrány mert véletlenül rossz kernelt futtattam le amitől szétfagyott az egész telefon és ottmaradtam a recovery menüben... Sem a kikapcs gomb hosszan nyomása, sem a recovery menü nem működött.
    Aznap melóba mindenki azt kérdezgette miért kapcsolgatom egész nap fel a kijelzőmet ha nem is használom a mobilt. Csak azért mert egyedül a kijelző lekapcsolása működött rajta és úgy az életben le nem merült volna.
    Végül lemerült, adtam neki akkor már csak egy kevés áramot és visszatérve a recovery menübe pillanatok alatt ki tudtam javítani a hibát, de emlékezetes eset maradt :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák