Új hozzászólás Aktív témák

  • xuldar

    őstag

    válasz BalaNce87 #25 üzenetére

    Nekem nagy kedvencem a PoP trilógia, 1 kivételével az összes valaha megjelent PoP-ot végigtoltam, és a Soul Reaverek is nagy kedvenceim voltak. azt kell mondjam, játékmenetben sokkal jobban hasonlít a Darksiders a Reaverra, a Prince-be később kerültek be igazi bossok, a Sands of Time-ban csak Jaffar volt. A későbbiekben is csak amolyan "legyen boss is, mert kell" érzésem volt, nem képezik szerves részét a történetnek, mint a Reaverben vagy a Darksidersben. Hangulatra, stílusra is pont a Reaverre hajaz, posztapokaliptikus világban kell mászkálni (A Reaverben a Pillars megsemmisülése után lett olyan a világ). Az, hogy egy későbbi játékba beletesznek némi xp-gyűjtést, meg kombózgatást mutatóba, azért van, mert ma ez "követelmény". Anno a játékmenet és a sztori elvitte a hátán a Reavert, manapság a csilivili, meg az álfejlődés kell, különben eladhatatlan a produktum.
    Nekem nagyon bejött a Darksiders, ilyen hangulatos platform játékkal rég játszottam. A grafika, a történet és a játékmenet nagyon egyben volt. Utoljára talán a Reavernél és a Zeldáknál éreztem ezt. Sajnos a God of Wart kihagytam a PS-exkluzivitás miatt.
    Én várom a 2. részt.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák