Hirdetés

2019. július 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) iBlast

iBlast
(fanatikus tag)

az első rész katasztrófa volt. :)

(#2) Razuel válasza iBlast (#1) üzenetére

Razuel
(fanatikus tag)

Viccelsz? Egyik legjobb hack'n'slash amivel játszottam.. A második részt is várom már.

(#3) fricz19

fricz19
(őstag)

az első rész nagyon jó volt. :)

(#4) Rebell válasza iBlast (#1) üzenetére

Rebell
(senior tag)

Mi az hogy katasztrófa? :Y Sztem meg nagyon kis fasza Game volt az első rész is. (nem hiába adták ki utólag PC-re is)

(#5) iBlast válasza Razuel (#2) üzenetére

iBlast
(fanatikus tag)

hát nem tudom ízlések és pofonok... nekem hack&slash téren akkor már a devil may cry jobban tetszett. A darksiders egy idő után unalmas lesz nem túl változatos.

(#6) iBlast válasza Rebell (#4) üzenetére

iBlast
(fanatikus tag)

az első kommentem csak a személyes velemenyem :)

(#7) Rebell válasza iBlast (#6) üzenetére

Rebell
(senior tag)

De azért, ha annyira rossz tapasztalod volt az első résszel, gondolom a másodikat már ki sem próbálod :))

(#8) Spectrum válasza iBlast (#1) üzenetére

Spectrum
(fanatikus tag)

Szerintem is borzasztóan gyenge volt, de a legtöbben egekbe magasztalják. Bele sem merek gondolni, hogy akkor milyen lehet a többi konzolos h&s.

(#9) Ateszzero válasza iBlast (#5) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Szerintem meg pont hogy változatos volt. Meddig játszottál vele?
Jók a logikai részek is benne és mindíg kaptál valami más fegyvert amit éppen az adott pálya végigviteléhez tudtál használni. Ebben rejlett a változatossága. A teleportáló kesztyű tetszett a legjobban.

(#10) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)

nekem is bejött az első rész és várom a folytatást :K ezzel a videóval az a bajom, hogy ez inkább teaser, mint trailer, mert kb semmi nem derült ki belőle... csak a főszereplő karaktere

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Findzs

Findzs
(PH! addikt)

rendkívül jó játék volt az 1 rész, nálam benne van a top 10 -be

nagyon remélem nem cseszik el ezt is mint mostanában készült játékokat :U
(rage, bf3, mw3, számomra mind csalódás volt sajnos)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#12) Воланд válasza mephi666 (#10) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

azt meg mar regota tudjuk, hogy ki lesz a foszereplo. nem artott volna, ha legalabb rendesen megmutatjak. hajlok affele, hogy ot kerjem egyeni avatarnak, de nem talalok normalis kepet rola. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) mephi666 válasza Воланд (#12) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

én bírtam war-t az első részben (nagyon emlékeztet arthas-ra), meg az egész sztori mindenestől rendben volt :K csak azon csodálkoztam, hogy 15ös karikát kapott a játék, pedig lehetett benne rendesen aprítani... bossfight-oknál pedig aztán voltak tényleg vicces dolgok :DDD ...ott figyel a játék a castlevania los és a dante's inferno mellett: simán az egyik legjobb multiplatform hack n slash az újabbak közül... nem egy god of war, de azért megállja a helyét szépen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) iBlast válasza Ateszzero (#9) üzenetére

iBlast
(fanatikus tag)

Egész sokáig, talán 5-6 órám benne volt, de meguntam nem kötött le, de aztán lehet, hogy ez a műfaj nem köt le annyira :)

(#16) rinbanbo

rinbanbo
(tag)

Hát nálam god of wart szará verő gém ez kéremszépen.... a graf oké hogy nem a legjobb volt de még is olyan szinten megfogott a gém hogy mikor meghallottam hogy lesz második rász szinte a könny kicsordult a szememből örömömben.....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#17) Findzs válasza rinbanbo (#16) üzenetére

Findzs
(PH! addikt)

:)) :DDD

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#18) Ateszzero válasza iBlast (#15) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Inkább az utóbbi. Ha azt kérded milyen lehet a többi hack and slash. Ettől sokkal rosszabbak.
Nekem meg kifejezetten unalmas a Devil may Cry 4. Az főleg csak kaszabolásból áll.

(#19) iBlast válasza Ateszzero (#18) üzenetére

iBlast
(fanatikus tag)

Valószínűleg tényleg az utóbbi, sosem kötöttek le ezek igazán, inkább fps és rpg buzi vagyok :)

(#20) rinbanbo válasza iBlast (#19) üzenetére

rinbanbo
(tag)

Hát valószínű régebben nem találkoztál a soul reaver-el...ha ez megtörtént volna akkor lehetséges hogy te is várnád az efféle gameket.... :R

(#21) BalaNce87 válasza rinbanbo (#20) üzenetére

BalaNce87
(PH! addikt)

A soul reaver igen messze áll ettől a stílustól.

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#22) rinbanbo válasza BalaNce87 (#21) üzenetére

rinbanbo
(tag)

Szerinted......De szerintem ugyan az harc. ,megoldások,és a mászkálásban is megegyeznek...

(#23) BalaNce87 válasza rinbanbo (#22) üzenetére

BalaNce87
(PH! addikt)

A soul reaver az mióta hack and slash? ott nincs olyan hogy egy 15000-es kombót beviszel miközbe a levegőbe vagy... más stílus, ha már valamihez hasonlítanom kéne akkor inkább prince of persia triológia. A logikai feladatokban még feldefezhető hasonlóság, mármint hogy raktak bele ilyen feladatokat, de a harcban 0.

[ Szerkesztve ]

(#24) rinbanbo válasza BalaNce87 (#23) üzenetére

rinbanbo
(tag)

Legyen igazad (pedig nekem van)

(#25) BalaNce87 válasza rinbanbo (#24) üzenetére

BalaNce87
(PH! addikt)

Érdekes akkor is hogy egy stílusnak érzed mind2-őt inkább azt mondanám hasonló, pl a devil my cry vagy god of war az ugyanaz a stílus mint a darksiders, a soul reaverbe nincs ilyen hogy kombó nem fejleszheted a fegyvereidet pontok segítségével stb. A prince of persiat meg ezek szerint nem ismered.
Nem úgy nincs kombó nincs ilyen hogy szorzás nincs 100 db fegyvered ahh de kurvára nem érted...

[ Szerkesztve ]

(#26) rinbanbo

rinbanbo
(tag)

http://www.youtube.com/watch?v=2AfHDZu7t1E nem ebben nincs kombó igazad van ...xd+ ebben is nehéz rá jönni mit kell csinálni.... :pl különböző energia falakat át törni mint a darksiders-ben.......de mindegy legyen neked igazad.... :R

(#27) BalaNce87 válasza rinbanbo (#26) üzenetére

BalaNce87
(PH! addikt)

A soul reaver nem hack and slash hanem kaland játék elsődlegesen, erre akartam végig kilyukadni, de ezek a szerint a tomb raider is hack and slash-be tartozik nálad.

(#28) mephi666 válasza BalaNce87 (#27) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

pont a tomb raider-t akartam felhozni, mert kb csak a külső nézet a közös a soul reaver-ben és a darksiders-ben :) ja és számomra ez a soul reaver :K

(#29) rinbanbo

rinbanbo
(tag)

Igen tudom mi a hack and slash pl.dante inferno,castlevania los,....de azért szerintem rasiel egy kicsit távol áll laratól....xdxd

(#30) xuldar válasza BalaNce87 (#25) üzenetére

xuldar
(őstag)

Nekem nagy kedvencem a PoP trilógia, 1 kivételével az összes valaha megjelent PoP-ot végigtoltam, és a Soul Reaverek is nagy kedvenceim voltak. azt kell mondjam, játékmenetben sokkal jobban hasonlít a Darksiders a Reaverra, a Prince-be később kerültek be igazi bossok, a Sands of Time-ban csak Jaffar volt. A későbbiekben is csak amolyan "legyen boss is, mert kell" érzésem volt, nem képezik szerves részét a történetnek, mint a Reaverben vagy a Darksidersben. Hangulatra, stílusra is pont a Reaverre hajaz, posztapokaliptikus világban kell mászkálni (A Reaverben a Pillars megsemmisülése után lett olyan a világ). Az, hogy egy későbbi játékba beletesznek némi xp-gyűjtést, meg kombózgatást mutatóba, azért van, mert ma ez "követelmény". Anno a játékmenet és a sztori elvitte a hátán a Reavert, manapság a csilivili, meg az álfejlődés kell, különben eladhatatlan a produktum.
Nekem nagyon bejött a Darksiders, ilyen hangulatos platform játékkal rég játszottam. A grafika, a történet és a játékmenet nagyon egyben volt. Utoljára talán a Reavernél és a Zeldáknál éreztem ezt. Sajnos a God of Wart kihagytam a PS-exkluzivitás miatt.
Én várom a 2. részt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.