Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz havast #4 üzenetére

    Nem egészen erre gondoltam, hogy mind téved, de volt rá példa, hogy a szaksajtó csöpögött egy játék miatt, de a játékosokat mégsem varázsolta el. Inkább magam nézek utánna így vagy úgy, hogy egy játék jó-e vagy sem és a saját tapasztalataim után ítélkezem. Amúgy sokan nem tudom mit vártak ettől a játéktól. Amint megtudtam, hogy UE3 hajtja már tudtam, hogy elnagyolt textúrákkal fogunk benne találkozni és hardveres élsimításra leszek kényszerítve. Nem azt mondom, hogy kimagasló játék, sőt helyenként elég gyermeteg és a főhősünk sem igazán lett kreatív vagy stílusteremtő, viszont a történet és a körítés bejön. Van benne fantázia és kár érte, hogy csak ennyit sikerült látványilag kihozni belőle, de összeségében én azt mondom nem rossz játék.

    Az AVP meg megint más kategória. Nagyon tolják a Dx11-et(hozzáteszem nekem megvan a vasam hozzá) meg a Teasszalációt, de a játék nem ezektől lesz jó, majd a végső produktum eldönti, hogy lesz e belőle olyan kultuszjáték mint az elődökből vagy sem. Addig várjuk

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák