Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz szebe #93197 üzenetére

    Kínában már kezdődik az ingatlanpiaci lufi pukkantás...

    Mutogatni való hater díszpinty

  • KROK640

    veterán

    válasz szebe #93197 üzenetére

    Hát biztos, hogy nem segít a piac bizalmán. Sőt, szerintem a shit/scamcoinoknak is lehet részben köszönni, hogy "medvepiac" lett. Bár igazából csak pont arra használják a criptot amire való, átverni a másikat. (mondom mindezt úgy, hogy nekem is volt criptom és nyertem rajta, de tudtam, hogy ezzel egy másik ember átverésére bankoltam).
    Attól, hogy a tőzsde és egyéb dolgok vannak, és azokon rossz dolgok, még a cripto nem lesz jobb.
    Amúgy nyilván a háború miatti válság is betesz most ennek is, mint sok minden másnak is.

    Ha pedig bedől az egész, azokat az embereket akik beleugrottak nem fogom sajnálni, mert ez józan paraszti ésszel belátható volt, hogy mire van (már 2010ben találkoztam akkor még a bitcoinnal és akkor sem tudta senki sem elmagyarázni nekem teljesen, hogy ez miért nem egy scam?). Ami viszont mégis fájdalom lehet, hogy sok banknak a pénze, meg pénzalap jó része van ebben tartva (elvégre fő az, hogy minél nehezebben lehessen ellenőrizni ezeket a pénzeket), na az már bizony baj... de majd az állam, a mi pénzünkből kisegíti őket. :(

    Egyébként igen, VGA-t egyszer kell jó áron venni, utána majdnem mindegy lesz nekem is, hogy mennyibe kerül (egészen nem, mert az ügyfeleknek is jobb eséllyel építek gépet ha normális áron van VGA).

    Nem csodálkozom ez várható volt. Én magam is ezt csinálom, sőt, sok mindenkivel újabban közös téma ez, hogy na akkor mennyi lesz a rezsi? Szomorú dolog ez, pláne, hogy a fizetések ezt nem követik le távolról sem.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák