Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    válasz seniman #5450 üzenetére

    Ezt nem érted, valaki azért vesz tuning procit, hogy ne tuningolja. Vagy tényleg szét tuningolta és már alapórajelen sem működik. :D

    Nem itt futottam bele, de ide illik.
    "Eladó fullHD 22" gamer monitor(kis hibával)"
    Én:-Helló! Érdeklődnék a monitor iránt. A "kis hiba" pontosan mit is rejt?
    Eladó:-Csá! Csak nem működik a háttérvilágítása. Mikor veszed meg?
    Én:-Azért ne szaladjunk előre. Szinte használhatatlan monitor, ilyen nekem nem kell. Köszönöm az információt. További szép napot.
    Eladó:-Vedd már meg! Nagyon kell a pénz!
    Én:-Köszönöm, de nem kell.
    Hál istennek nem jött több email tőle.

    A másik amikor eladtam a p6 telefonom.(Tele volt helyesírási hibákkal, de én most javítottam)
    Vevő:-Csá! Tényleg ilyen jó a telefon? mert kéne csak nincs annyi pénzem.
    Én:-Helló! A telefon tényleg jó állapotban van. Szólj ha összegyűlt annyi pénz és odaadom. Nem teszem félre.
    Vevő:-Tedd már félre!
    (Egy óra múlva)
    Vevő:-Megvan a pénz!
    Én:-Oké találkozzunk itt és ilyenkor.
    Vevő:-Oké.
    (Eladás napja.)
    Én a találka helyen, de ő sehol. Negyed óra várakozás után felhívtam. "Bocs már vettem egy jobbat".
    Ilyenkor némán kinyomtam a telefont, mert ha megszólaltam volna akkor.....emellett le is alkudta pofátlanul. Csalódottan hazamentem majd felnéztem netre, jött egy email amiben a csávó alku nélkül kérte és másnap reggel a kezébe adtam. Legalább tudom hogy jó helyre került. :)
    De ezeket félretéve utálom ha valaki ilyen gerinctelen. Pofátlanul alacsony áron kérte majd nem jön érte.
    "Nincs pénzem pedig kéne."-Hát szerezzél, senki nem ad a két szép szemedért.
    "Vedd már meg! Nagyon kell a pénz"-Nem kell. A többi a te dolgod.

Új hozzászólás Aktív témák