Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    válasz mpo #48092 üzenetére

    Mindenki pesti akar lenni, mert kolbászból van a kerítés. Persze szar lenne hazamenni csupasz seggel, belátva, hogy nincs ott semmi.
    Tesómék kiadták a lakásukat 140k pénzért, egy nap alatt elment, közben 200k ajánlat is jött, csak nem volt szimpatikus nekik.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • kenwood

    veterán

    válasz mpo #48092 üzenetére

    Nem,mert parizsban 100 millio felett van egy ilyen lakas,ha Raday kaliberu kornyeken van.
    Tudod,a lakas belsejet par millio felujitani,a kornyeket pedig par milliard :D

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • Chaser

    titán

    válasz mpo #48092 üzenetére

    ez szubjektív vélemény, néhányszor jártam ott:
    tele turistákkal, vendéglátókkal, nyilván minden horror ára van, igazi forgatag, de nem úgy, mint a régi falumban a főtér karáccony előtti napokon, egyébként kong, hanem mindig
    a ráday utca bizony 22m-t ér a 25-ből - alábecsültem azt az árat:) -
    megismertem egy tagot 1,5 éve, tele pénzzel, mindenhol ingatlanjai voltak, kiadásra, eladásra, rádayból nyíló utca sarkán volt egy szuterénje, frankó is volt, jó áron is adta, de nem vettem meg, a lényeg h benyögte, csak azért ennyi, mert nem közvetlen a rádayról nyílik, hanem 3m-rel odébb ( : itt kihalásos alapon lehet lakáshoz jutni, lakása még neki se volt ott, csak üzlethelyisége, pedig igazi "nagy ember"
    ahogy mondtam meg kalandor is, a hely rengeteget számít, sőt, az számít a legtöbbet
    az enyém befejezés előtt áll, kell még rá költeni, 37nm, a mostani árából kisebb városban vehetek kényelmesen 3-4 lakást - nem rossz helyen van, szintén 9, keresett környék, de mégsema ráday -, ha a rádayn lenne vehetnék belőle 6-7 lakást is:)
    és ahogy mondod, pesti faluban más a számrendszer

    egy másik példa, mikor kerestem, volt egy nagyon korrekt, 60nm körüli, de 4,5 v 5m belmagassággal, renes második szintet ki lehetett benne alakítani, nem a "fekvő galériát" ami viccnek is rossz, nagyon jó áron is volt, haller utcára írta hirdetésben a kedves ingatlanos - az egy vegyes utca jelenleg, jó és kevésbé jó ( : részekkel -, persze nem ott volt, kugli' térképen megkerestem, külső homlokzati képek alapján, az ingatlanost felhívtam, ugyan ne nézzen már madárnak, a halleren nincs olyan ház, akkor kibökte h a mögötte levő utca, csak azt nem ismerik, azért írta amoda...
    hát jó, ezek anyjukat is lehazudják, nem gond
    maga az épület teljesen korrekt volt, lakás felújítandó de lakható képek alapján
    hanem
    a mellette levő ház putri, de olyan szinte, h vakolat nem volt a falakon, posta láda sem, zár sem a kapun...szemét meg bűz az igen ( : a haller utcai többi putriból rodeóztak át oda a nem napon barnult egyének
    a lakás knkrétan egy földszintes lepukkant "családi házra" nézett, de mondhatnám úgyis, h a tipikus c. putrira, lópokrócok az ablakban, málló vakolat, kiáradó bűz az ablakokon - nyár volt -, és oda is rodeóztak a hallerbe meg a másikba, így keresztbe kasul
    dél óráig néztem, bően elég si volt...:)
    a családi ház azon a környéken nagyon ritka, de annál is ritkább, csodálkoztam is mért nem túrták még el, nyilván önkormányzati, és mért nem építenek társasházat a helyére - szép nagy telek is volt hozzá -
    valami 16m környékén árulták, akkor az nagyon jó ár volt, nem volt annyi pénzem, de nem is erőltettem mert rengeteget kellett volna rákölteni, meg hát a környezet...tudtam kirakják onnan az "egyéneket", kérdés mikor
    pár hete mentem el ott, a földszintes putrit eltúrták már...( : ha semmi más nem változott a környéken és a lakásban, akkor is 25m ft-ért úgy adja el a mostani tulaj, h kb lenyomja az entert a hirdető oldalon és már csöng is a telefon h viszik a pénzt :d
    ha van ideje akkor 30-35 között valahol.. ilyen kis "apróság" miatt:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák