Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Kalandor #25405 üzenetére

    A tények most engem igazolnak. Nézd nem rossz ár érte, nem irreális.
    Viszont azt tudjuk mikor megveszünk valamit (kevés kivételtől eltekintve) mindig "bukta" a vége.
    Nyilván ezt vásárláskor bekalkuláljuk. Minél drágábban veszünk valamit annál nagyobb az értékvesztés.
    Használt cuccnál három ár van. Van a madárvadászat ár. A reális. Meg amiért rögtön elviszik.
    Az utóbbi kettő között kell megtalálni az árat szerintem.
    Ebben a kategóriában meg 90k nemigazán tétel. Aki ilyen almát akar venni nézi a hirdetésed (vagy bárkiét) aztán kereken 1 perc gugglival megtalálja amit én. Mennyi most 4 giga ram almáéknál? 20-30k?
    Azt rászámolja a te áradra ha bővíteni akarja már 230k-nál tart. Máris a difi csak 60k.
    Ami mint mondtam ebben a kategóriában kb semmi.
    Nem bántani akarlak. Nem lealkudni a cucc árát oszt jól megvenni. Csak piaci törvényekre próbálok rávilágítani, de te megsértődsz.
    Amit neked most el kell döntened, hogy meddig akarod árulni. Ha mindegy mikor viszik el jó a 200k (fent taglaltam). Ha el akarod adni rakd ki 195-re, majd 190-re. rakj fel róla képet. Azt gondolom elviszik a cuccot hamar. A postához meg azt írd, hogy bizonyos feltételek mellett lehetséges.
    Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz természetesen.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák