Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Laraxior #24964 üzenetére

    azt nem értem az ilyet mért engedik hirdetni egyáltalán, ha garancia írja ki azt is pontosan hova szól, papír van-e mellé, nincs-e, meg ilyen apróságok

    seniman énkérekelnézést' ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • kenwood

    veterán

    válasz Laraxior #24964 üzenetére

    Az elso ev a garibol torvenyi kotelezettseg alapjan jon,es ott csak a garijegy amit kerhetnek.
    Sokan probaljak a dobozhoz is kotni az atvetelt,de nem tehetik.
    Szep is lenne 4 evig orizgetni a 127-es tv dobozat ,foleg a hungarocelleket.

    A masodik evre mar nem vonatkozik a torveny,azt a gyartok onkentes alapon vallaljak,sajat jatekszabalyokkal.
    Ott a samsung mar ragaszkodik a szamlahoz is.
    (Ez utobbi mobilos tapasztalat, de szerintem a tobbi muszaki cikknel is igy van)

    Szerintem ugy lenne a tiszta sor, hogy minden muszaki cikk az eladas pillanataban felkerul a gyarto honlapjara.
    Onnantol ellenorizheto,es a vilag barmelyik pontjan leadhato a markaszervizben,illetve a honlapon megjelolt atveteli pontokon.
    Ezen kivul barmelyik orszag szervizebe postazhato.

    Vicc kategoria ,hogy van egy asus r9 280x kartyam,amit 3 ev garival arulnak.2 evvel a piaci megjelenes utan elromlik,felhivom az asus magyarorszagot,es kozlik,hogy nyugodtan dobjam ki a kukaba,mert csak ott lehet leadni,ahol vettem (masodik tulajtol van,az elso elerhetetlen)
    Itthon nincs is az Asus vga-nak telefonos supportja ,csak notebook meg mobil ugyekben tudnak segiteni.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák