Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz snecy20 #19555 üzenetére

    Az egész gép, emlékszem anno ilyenre csorgattuk a nyálunkat mint az állat, mintha ma egy Skylake i7-et akarnál 1070 karival. Ezt is anno valaki csúcsgépnek építette az tuti, csak ma már nem az. :DDD

  • 8th

    addikt

    válasz snecy20 #19555 üzenetére

    Nem feltétlenül. Nálam is van most egy 160-as Hitachi. 2011-es "évjárat" és 19nap üzemidő van benne 132 indítás/leállítással. Mondjuk ez Hitachi és nem egy 9624 indítás/leállítás túlélt időzített bomba Samsung.

    Baltoafarkas: Erre a gépre max. 2009 körül recskáztam volna két kézzel. De ha jobban megnézed van benne egy manapság már harmatgyenge feleslegesen sokat zabáló proci amit ráadásul húzni sem lehet mivel brand gépből származó alaplap van a gépben. Nekem is volt pontosan ilyen lappal szerelt asztali gépem több is (Acer Veriton) és mindenféle OC lehetőség bios szinten ki van gyomlálva belőle. Egyetlen árva MHz-et nem tudtam húzni sem a procin sem a ramon benne. Aztán van benne egy olyan videokártya ami amellett, hogy manapság erősen belépőszintet képvisel ha valami modernebb játékkal is játszogatni szeretne az ember ráadásul 3D-ben annyit zabál, hogy Pakson pezsgőt bontanak minden egyes játékbetöltés alkalmával. És ha mindez még nem lenne elég van benne egy közel 10k indítást leállítást/kapott 160-as Samsung vinyó amire jól belakott rendszer néhány film és némi flac esetén felfér max. 2-3 modernebb játék és ha újabbakat szeretnél feltenni már valamit törölgetni kell róla, hogy legyen helyed. Nevetséges. 2012-ben talán még elment volna ez az ár bár egy 160-as hdd már 2006-ban sem volt elég semmire és hol volt még flac meg blu-ray de azóta eltelt négy év. Valami "hozzáértő" ezt is meg fogja venni mert átlag user csak addig lát, hogy fúú intel quad proci meg 8gb ddr3 meg 1gb dd5 vga ami ráadásul 256bites és aztaqurva de jó gép vegyük meg gyorsan el ne vigye más. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák