Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz #92888064 #17420 üzenetére

    Már csak azt tisztázza nekem valaki legyen olyan kedves, hogy, ha valaki a komplett rendszert támadja ami jelen esetben a PH lapcsalád és a vezetősége.. Az, hogy hogy még mindig tag? Ezt valaki tényleg elárulhatná, mert ezen információ hiányosságokból én azt szűröm le, hogy gyakorlatilag teljesen mindegy a szabályzat, illetve a lapcsalád vezetőségének az elképzelése, mert egyesek büntetlenül csinálnak azt amit akarnak, és ennek a levét azok isszák meg akik normálisan akarnak itt tevékenykedni.
    Mi az oka annak, hogy nem lehet azonnal kitiltani őket már akkor, amikor csak a jelét adják annak, hogy fenyegetőznek vagy peres útra akarnának terelni akármilyen ügyet?

    Csak, ha józan paraszti ésszel gondolkozok, nekem van mondjuk egy házam, oda beengedek valakiket és azok közül akárcsak egy is az én szabályaimnak ellentétesen viselkedik akkor azt kirakom az ajtón kívülre..
    Há' nem? Há' de..

    Totálisan nem értem már lassan, hogy a vezetőség mi alapján dönt és miért olyan dolgokat változtatnak amik eddig jók voltak.. Azért, mert a szabálytalankodóknak nem tettszik? Ki nem szarja le a szabálytalankodókat? Ki nem szarja le, hogy egy fenyegető mit akar?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák