Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz KROK640 #114464 üzenetére

    Alapvetés: az ilyeneket olyanok tervezik (mérnök) aki a fizetése miatt soha nem kell, hogy benne álljon mert mindenhova - is - kocsival jár. Talán gyerekkorában de arra már nem emlékezett amikor tervezte.

  • BiP

    nagyúr

    válasz KROK640 #114464 üzenetére

    és a sorban állok 10-15 perce, akkor már a fene se akar visszamenni még vásárolgatni, csak azért mert elment a busz.
    Te írtad, hogy van olyan, hogy 40percet álltál sorban. Na, akkor nem kell aggódni, hogy elment a busz, vissza se kell menni a boltba, időt pazarolni, mert mire végigállod a sort, jön a következő :)

    #114468 opr : nem pontot kapsz a vásárlás után, hanem konkrétan pénzt, aztán amikor kigyűlik a minimum 5 gbp, abból lehet csinálni kupont, ami annyit ér, ami be lett váltva rá.
    De ha kuponra váltod a végén, akkor édesmindegy, hogy közben pénznek hívja vagy pontnak.
    Kigyűlik? Összegyűlik. Nem ki.

    Nálam az a hülye kettősség van, hogy egy részről abszolút nem figyelem az egyes termékek árait, mert nem érdekel,
    Szerencsés ember vagy, hogy megteheted. Meg itthon simán átbasznak, lehúznak, ha nem figyelsz. Szóval érdemes nagyjából képben lenni az árakkal.

    #114473 hcl : "Glamour napok vagy Joy napok"
    "Én is, csak asszonnyal kell mászkálni hozzá..."
    Ha valakinek ennyi a szabadideje, és van hozzá idegrendszere tegye :)
    De amúgy mondja meg valaki, miért kell ketten vásárolni menni ilyen helyekre? Felnőtt nő, oldja meg. Nálunk szerencsére nincs rácuppanva ezekre a napokra. Rendszeresen le is maradunk róla, mert nincs hozzá kuponunk sose. Azt se tudom, hol lehet szerezni. Egyszer próbáltam újságosnál venni Glamour magazint venni, nyilván rég elfogyott a környéken az összes standon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák