Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Viktor1919 #107013 üzenetére

    Perszem, hogy tudna adni csak nem akar. Mint kiderült itt a környéken másoknál is voltak emelések az elmúlt hónapban.
    Netet egyébként nem tud gyorsabbat adni (ennyiért 3Gigabitet várnék el minimum) mivel ez még régi EDH hálózat, ráadásul rommá is van terhelve. Mert gondolom nem azért van minden nap legalább 1-5 disconnect, meg néha órákig se net, mert annyira jól működik... mondjuk a sebessége jó, éjszaka simán megvan az 512/22Mbit, de egy vasárnap délután a 250-et se tudom vele elérni. Persze papíron eljátszhatnánk, hogy 1 Gigabites, aztán sosem megy annyit. Anno az ADSL így került kivezetésre tőlem, hogy 8Mbitről 16-ra emeltek (nem csak nekem, hanem mindenkinek) amitől a hálózat összeomlott és többet kb senkinek sem volt jó. Fél év tortúra következett amikor többet nem volt net mint volt, volt olyan hét, hogy ötször(!) kellett kijöjjenek a szerelők, már mindet keresztnévről ismertem és tudtam, hogy issza a kávéját. De elmondták, hogy nem csak nálam ilyen a helyzet hanem kb mindenkinél, egyszer el is szólták magukat, hogy a DSLAM meg a központ szar, nekik meg ugrálni kell egész nap mindrnkihez, holott semmi értelme nincs. Végül 4Mbiten úgy ahogy tudták stabilizálni a netet, papíron 16Mbit volt, gyakorlatban 3,5.4Mbit, és ez volt akkoriban havi 10000ft. Na ebbe a környezetbe toppant be a UPC akkor 30Mbittel 3200ft-ért. Én is léptem. Nem is volt velük bajom, még nem lettek Vodafone, akkor viszont mintha egy határt húztak volna : röviddel utána elkezdtek jönni a problémák, és az áremelések.
    Szóval mostmár nagyon érik egy szolgáltató váltás, mert itt csak az ár lesz magasabb, a net sebesség és megbízhatóság az nem. Most 13300ft-ot fizetek telefonnal együtt 500Mbitért, a T 8200ft-ért adna 2/1Gigabitet.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák