Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz t72killer #77 üzenetére

    köszönöm, már gyakorlatlag elkészült::) de férne még növény és virág, egy szép emelt virágágyás is baba lenne, tájolásnak megfelelően terveztem meg a részeket, elég sok idő elment az életemből a növények megismerésével, de megérte, innentől már csak pénz kérdése, gyakorlatilag annyit költtöünk rá, ami a lemondott "kertész" fizetése volt, és ez a kertecske a pesti nagy falu belvárosának szélén van, belépve senki nem mondja meg h a kutya sz@ros üllői útról jött be nemrég
    ahogy fejlődnek az leírhatatlan
    liliomok tavasszal, nyáron, és tádámm ( :
    csenkeszek...a zöld már több mint fél nm-es területet foglal el, amikor vettem kisbaba volt, a tenyeremben elfért a többi testvérével együtt, a köztük levő babérsom is örökzöld, télen-nyáron ilyen szépek, az is szempont volt, h télen se úgy nézen ki a kert mint egy temető - ezek mehetnek erkélyre is:) -
    sokan kérdezték honnan ismerem én a növényeket, kertész vagyok? megtanultam, minő meglepő :d nem feltétlen abból áll az élet, h egész nap a tv-t kell bámulni, itt is kaptam sok jó tippet
    a gyephez a talaj elegyengetését pl egy kidobott bútorlappal csináltuk meg, nekem volt csemperagasztóm, 3 zsákot ráraktunk, kötél a deszkára és gyí' te ökör ( : de valahogy túléltük azt is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák