Új hozzászólás Aktív témák

  • uzsz

    senior tag

    Nem hiszem, hogy barmit elszamoltak volna.
    E3 ota fenn tartjak a Hype- ot es jol is csinaltak.
    Minden PS Edition elfogyott elörendelesben.
    Azt nem tamasztom ala, hogy amazon 25perc alatt eladott mindent mert en orakkal kesöbb vettem meg tölük az enyemet.
    Majd novemberben szepen tele toljak a boltokat karacsonyra, aztan hagy vigyek.
    Sokan viccelödnek a Minecraft - al, amit ugyan en nem kedvelek mint hatekot, de több mint 100MILLIO regisztralt jatekossal bir a dolog es ugye Sony-n kivül crossplay minden mas platformnak.
    A következö rinya tema hogy nincsenek jatekok. Haat, nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem eddig valahol 85-90 jatekom van a Library-ban es nyilvan a 3Tb-n nem fer el mind, sok nincs meg kijatszva.
    100+ cim kapja meg az XOX upgrade-ot. /Ez eleg jo/
    Ugy sejtem, hogy a 2018-as E3 hoz meg meglepeteseket.
    Sokan ertelmetlennek tartjak a vissza fele kompatibilitast. en speciel örülök neki. /nem kötelezö hasznalni, de a lehetöseg adott/
    Nagyon okosan körbe vagy ala epitettek a konzolnak szoftver es üzleti szempontbol is.
    Egy költöi kerdes: Ugye a Freesync AMD Licensz, amit az XOX tamogat. A Samsung többek között TV gyarto. Na vajon ki fog mjd elörukkolni FreeSync UHD HDR Tv- vel? Aztan lehet hogy rosszul sejtem, ugyanakkor nem veletlen emlitettem ezt a ket gyartot ugyanis velük all MS strategiai partnersegben. Na ja, egy idelye mondjuk Acer, Oculus, a VR oldalrol.
    Ohh erröl jut eszembe VR: Hat öszinten szolva nekem nem hianyzik. Az alapjan amit PS eseteben tapasztaltam a dologbol erdekes de semmi több, raadasul minden komolyabb dolog le van erösen butitva VR-ra. Nyilvan PC-n mas a szitu, de egy rendes VR konfig azert meg mindig 1500-2000 dollar + .

    Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

Új hozzászólás Aktív témák