Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Lacccca87 #35 üzenetére

    Egyértelműen nem minden esetben igaz, szükség van bankokra és bankrendszerre.Az más tészta, hogy sokszor valóban visszaélnek a hatalmukkal, de persze nem lehet általánosítva beszélni egyik fél részéről sem, de nem akartam ennyire belemenni.Van hogy az ügyfél hülye, van hogy a bank saras és van , hogy mindketten kölcsönös megelégedéssel használják a másik felet.
    Szerintem a kölcsönök egy bizonyos fokú intelligenciát és előrelátást követelnek az ügyfelektől, ez nem mindig van meg , és akkor a bank a hibás.( szerintük) Persze az is röhej , mikor bemész a bankba ahol éppen egy 10 milliós kölcsönt törlesztesz és az év közi hitelkimutatást 8 ezer forintért nyomtathatják ki az ügyintézők, amikor ott van a szemük előtt. A kis hölgy azt mondja, hogy ha gondolom odafordítja és megnézhetem, de ha rányom a nyomtatásra ahhoz fizetnem kell, előírás. Na ne már. 8 ezer?...
    Amúgy egyetértek az előttem szólóval, ennek még offtopikban sincs itt a helye...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák