Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rodi 4.80

    senior tag

    válasz tepenzed #22 üzenetére

    "Ennyiért mondjuk iPAD PRO-t is be lehet szerezni, elgondolkodtató, hogy hosszútávon melyik jobb, persze ahhoz még külön kell méregdrágán tollat is venni. Nyitottság vs jobb és vagy optimalizált appok/Játékok. Hmmm"

    Az Ipadhoz való pencil egy teljesen más kategória, én sosem sajnáltam a rá kiadott pénzt. De ha egy droidos táblagép egy árban van egy almással és "ugyanazt is tudja", akkor jelenleg biztosan az utóbbit választanám az appok és a támogatás miatt.

    [ Szerkesztve ]

  • Rodi 4.80

    senior tag

    válasz Schuler888 #51 üzenetére

    1. Nézzük a ceruzák méretét. Próbáld meg mindkettővel ugyanazt leírni, lerajzolni. Jegyzetelj velük egy előadáson másfél órán keresztül. Az Apple pencil a legrondább kézírásomat is azonnal átírja nyomtatott szöveggé.
    2. Vegyük az appokat (Photoshop, Shapr3D, Pixelmator, Procreate, Adobe Skatch, stb.) Csináld meg Samsung ceruzával ugyanezt.

    Nekem mindkét eszköz van, a droidos cucc kiváló jegyzeteléshez, meg egyéb alap dolgokhoz, de ha valaki rajzol, fest, neadjisten távoktatásban házi feladatot old meg, arra sajnos nem elég, ott köröket ver a konkurenciára az alma. És nem kellenek a plusz hegyek, mert nekem a 2 éves tollam még mindig olyan mintha új lenne pedig kapott már rendesen.

    De ha úgy van ahogy Te mondod, miért nem ér fel egyetlen termék se az Ipadhez? Pedig minden "ingyen" van. Hogy van az hogy egy lassan 3 éves Ipad Pro még mindig több, mit egy Androidos csúcstablet?
    Szerintem azért mert a droidos tabletek csak nagy telefonok, az almás termékek meg nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák