Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tzombi #19 üzenetére

    Kárt nem okoztam, feldobtam az előadás hangulatát, felnőtt fejjel sem érzem, hogy verést érdemeltem volna.
    No igen, tényleg hatásos volt a magánszámom. A cirkusz névadója tényleg be akarta építeni a műsorba, de anyám kereken megtagadta. Beszélgettünk a dologról pár nap múltán, csak úgy barátilag anyámmal. Miután mondtam neki, (na nem ilyen szépen,) hogy nemes érzéseimet nem akarom cirkuszi attrakcióvá silányítani, megnyugtatott, hogy ő ezt már elintézte.

    Egyszerűen nem tudtak befogni semmire. Nem álltam fejen, nem zsonglőrködtem, semmire nem voltam hajlandó. Na nem anyám akarta, hanem a cirkusz névadója. Az más, hogy a bohóccal jókat ökörködtünk, doboltam is brahiból, de sosem előadás alatt.
    Szabad akartam lenni. Ha fellépek, a helybéli gyerekek nem fogadnak be. Így se Jóska voltam nekik, hanem komédiás. Azonban felhőtlen örömmel játszottunk, egyszerűen gyerek voltam én is.

    Bár fiaskó volt előző kapcsolatod, ha értékelned kéne, bizonyára a szép napok nyomnának sokat a latban.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák