Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    Ok! Ezt már tényleg nem értem! Leszedtem a Crimsont a gépről (Win 8.1 nekem a 10 nem tetszik), és feltettem az utolsó Catalystot. Gyári amd leszedő progival szedtem le. Bár gyanús volt, hogy leszedés után restart, és mégis 720P ben indult el (TV van gépre kötve elsődleges megjelenitőnek) pedig driver nélkül 1024p ben szokott...no mindegy feltettem Catalystot, de láthatatlanul fent maradt Crimson-fos is, de se a talcan, se az eszközkezelőben nem jelent meg előtte megnéztem. Szanaszét fagyott a gép 15 percenként (AMD A8 7600 APU ) Ok elég volt, ujra tettem a win 8.1- et pedig nem kevés videós programot használok most lettem kész éjjel 2kor. Ok, legyen az utolsó Crimson szarom le, mert Catalyst meg amit még le lehetett szedni, nem jelenítette meg az asztal méretezés opciót, de ez most mindegy is ( jó pár éve rakok gépeket telepitgetek de ilyen szart még nem láttam! ettől még lehetnék én a nyomi, de már 50× feltettem ezt a pakkot a gépre ebben a sorrendben) Elvileg most win 8.1 Crimson utolsó beta vagy milyen verza. Erre megint búgva befagyott a gép úgy ahogy volt...már nem értem. Ja persze játékok hibásan indulnak az a kettő amivel játszani szoktam. Baromira elegem van, mindjárt teszem fel az egészet hardverapróra! :D Valakinek apu-s szétfagyás Crimsonnal? Ez lett volna a kérdés csak, leírtam mindent, hogy nem párbajozunk napokig kérdezz feleleket! :)
    Bocs de most nem javítok gyorsban írtam, má mennék aludni! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák