Új hozzászólás Aktív témák

  • oAcido

    aktív tag

    válasz Valdez #12 üzenetére

    Annyira nem mentem bele, nem olvastam bele a doksiba. De a cikkben az áll, amit írtam. Na jó... A FreeSync-et is csiszolgatták.

    A cikkek alapján nem az jön le, amit (amiért) írtam?

    A főverzió óta szenvednek a fixekkel. Ez már a harmadik. Hívhatjuk béta drivernek is, meg WHQL-nek (előző 2 driver) ha alapjában véve 1-2 javítástól eltekintve ugyan az, mint a fő verzió.

    Most még az is benne van a cikkben (persze szebben fogalmazva), hogy nem a driver a szar, hanem a játékok és patcheld azokat. Ja, hogy az AMD támogatta őket, segített nekik a kártyákra "optimalizálni"?
    Állandóan feljön az nVidia zárt rendszerei, meg hogy az AMD milyen király mert mindent publikál. Akkor meg hogyan lehet az, hogy az AMD-s játékok szarok az AMD hardvereken?

    Illetve amit írtam, nVidia sarazva volt, mert 2 hetente adott ki Game Ready drivereket. Itt meg csak fixek jönnek ki, aztán egy rossz szó nincsen miattuk...

    Szerk.:

    Amúgy pont nem érdekel melyik cég milyen, ameddig működőképes terméket kapok a pénzemért. Az meg magától értetődő, hogy mindenhol vannak hibák. Mindkét cégnél vannak jó és szar driverek, termékek.
    Csak a cikk írójának lehet, hogy kicsit pártatlanabbnak kellene lennie (legalább a cikkek közbe, hogy a kommentjeibe melyik cég felé húzódik, az senkinél nem verné ki a biztosítékot).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák