Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz VinoRosso #28 üzenetére

    Az már egy Remake lenne és nem Remaster. :N Egy Remaster nem arról szól, hogy új küldetéseket vagy extra tartalmat raknak a játékba, hanem hogy szebb formában kapjuk meg ugyanazt illetve esetleg jobb teljesítménnyel és extra grafikai beállításokkal, mint pl. az RTX.

    Szerintem túl nagyok az elvárásaid, mert most a játékiparban melyik kiadó csinálta azt meg egy régi játékkal, amiket felsorolsz? Szerintem a játékosok nagy része engem beleértve annak is örül, ha egy tuti receptet nem rontanak el és inkább hűen az eredetihez ugyanazokkal a küldetéssel illetve sztorival megkapunk. Resi 3 Remake megvan? Ott nem hogy hozzáadtak, de még ki is vettek belőle részeket Az sosem volt jó - főleg a nosztalgiafaktornak nem - ha egy játék felújítását radikálisan átszabják. :N

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • hunluki

    senior tag

    válasz VinoRosso #28 üzenetére

    Te ritkán, de pl én meg kb most fogok negyedjére nekiugrani a detroitnak, Witcher 3-nál pedig megvárom az új verziót és azzal mehet a harmadik kör, pedig az első kettőben is 300+ órám van összesen.

    De abban egyetértünk hogy tényleg sok olyan játék van ami stílusából fakadóan sokszor újrajátszható, pl haverokkal toljuk a 7 days to die-t, szerintem fejenként 500 óra körül járunk benne. Aztán a szintén általad említett stratégiák is tudnak végtelenek lenni, generals:zh-ba is végtelen órákat raktunk, de ugyaníg írhatnám az age of 2-t, warcraft 3-at, illetve az új favorit cities skylines-t is amiben sose lehet elég órát rakni.
    És akkor még pedzegetnék ilyen címeket hogy skyrim amibe szintén megszámlálhatatlan órát lehet pakolni, pedig ott is van sztori (mondjuk legtöbb játékomnál nem nagyon szokott érdekelni).

    #24: Nem feltétlen hülyeség ez manapság, lásd CDPR. Lassan ott tartok hogy ha már nem is játszanék CDPR játékkal akkor is megvenném őket (max tolná gyerek meg unokatesók... ha hagynám őket, de nem fogom :P) mert szeretném támogatni ezt a mentalitást.

  • Laraxior

    titán

    válasz VinoRosso #28 üzenetére

    Crytekéknél senki nem megy ibizára... ugyanis csődeljárásban vannak már vagy 6 éve... :DDD

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák