Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof01

    veterán

    Mára sikerült csak elolvasni a tesztet, mert előtte mindenképp magam is végig akartam játszani a spoilerezést teljes mértékben elkerülve.
    Szóval a teszt remek lett! Igazából szinte mindennel egyet tudok érteni a leírtakból! A hangulat elég jó, bár nagy újdonságok nem történtek az előző részekhez képest. A zene már nem a Hans Zimmer féle mestermunka, de még mindig teljesen rendben van. A multiplayer-t még nem próbáltam, de a kampány rövidsége sajnálatos dolog számomra is. Nekem úgy lett 6 óra 15 perc, hogy lassan, nyugodtan taktikázva, nem pedig a Rambós darálással haladva játszottam végig. :U
    Összességében 8-8.5/10-nél többet én se adnék rá (a kampány részére legalábbis).

    SPOILER!!!
    A végén nem teljesen értettem mindent. Hogy lett újból emberi alakja Phophet-nek? Valami köze van ahhoz amit az űrben hallott (visszaemlékezve) Claire-től, hogy bármivé változhat, bármilyen alakba a nanoruha segítségével?
    Valamint a stáblista után Psycho jelenetének volt jelentősége a sztori szempontjából? Túlélte ő is és végzett a Cell főnökökkel? Ennyi? :U

    SPOILER vége!!!

    [ Szerkesztve ]

    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Új hozzászólás Aktív témák