Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Sirandrish #12 üzenetére

    Ízlések és pofonok.
    Mindenkinek más jön be, nekem az első rész is tetszett mindenképpen, akiknek nem, azok azért mondják, mert a gépükön se akkor, sőt, nagyrészt még ma sem fut, így kipróbálni sem tudták, ergo szar. Konkrét kritikát persze senki sem tud felhozni. :D
    Imádom ezt a hozzáállást. :)
    djuice fórumában is megfigyelhető, szánalmas ott is mit produkálnak egyesek. :(

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz zH. #16 üzenetére

    Már megint kezded az optimalizációt. :DDD
    Olyan grafikája ma sincs egyetlen játéknak se, azért kell neki erős gép, nem az optimalizálás volt szar.

    Miért, CoD szériákban, FC-ben, MoH-ban nem ugyanaz van, hogy sok száz embert egyedül ölsz meg? :)

    Nem muszáj végig futni, de szerintem sokkal jobb a storyja, mint a CoD6-nak, és az minden rekordot megdöntött, pedig játékidő fele annyi, mint crysisban, grafika gyengébb, hangok gyengébbek, multi szar, csak a név adja el.

    Sirandrish: Nem azért, de mit vártál még el tőle? Ugyanaz az összes FPS. CoD, BF, mind-mind ugyanaz, annyi, hogy Crysisban űrlények is voltak, nanoruha, sokféle fegyver, nagyon szépen rombolható környezet(most, 2.5 évvel később BF:BC2 jutott el odáig, de ebben se rombolható még minden).

    Szóval mindenki a nagy hypehoz méri, mindenki csodákat vár el tőle, de gyakorlatilag senki nem tudja, hogy konkrétan mit is várna el tőle, de kevesli, amit ad. Én élvezettel játszottam végig 3szor is. Aki easy-n, vagy normalon tolja, semmi kihívás nincs benne, meg kell próbálni a legnehezebb fokozaton, és mindjárt lesz az ellenfélnek AI-ja, olyan, hogy csoda, hogyha túl tudja valaki élni az egy-egy pályát.
    Egyébként meg 1-2 pálya egymás után hasonló, utána változik a környezet, van ott kikötő, dzsungel, tengerpart, bánya, város, a végén havas tájak, hajó, stb. Ennél többféle környezetet nem nagyon lehet elképzelni. :U

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz KvPt #20 üzenetére

    Szóval aki a játékemenetet üresnek, és szarnak találja, azt egyszerűen nem értem.

    Ez úgy a helyes, hogy aki a játékmenetet üresnek és szarnak találja, az divatfikázó. :K

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák