Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Polllen #44 üzenetére

    Mindig jah, ez egy csöppet túlzás. Kb veled 3x "vitáztam" bad companyről és ebből azt szűrted le hogy semmi sem tetszik...nah mind1 meg amikor codot teljesen jogosan húztam le akkor is jöttek hogy cod hater meg többi f...ság. Végülis már akkor is tudtam hogy amit mondok az jogos, mert ahány hír jött ki bo-ról vagy videó ugyanazokat írták le amit én kb 2 éve, és ezt pont olyan emberek tették akik eddig minden évbe megvették (bo-t is), vagy engem hülyéztek le, milyen irónikus, gyakorlatilag önmagukat oltották le. A nem tetszésemet megindoklom, csak persze valakinek ez fáj azt nekem ugrik, de az hogy minden játékot lehúznék egyszerűen nem igaz, mert akkor mivel játszanék? Itt se ez történt, de valahogy mégis az lett levonva belőle, lehet hogy nem velem van a gond? csak kérdezem, hátha. Bad company-t sem azért vettem meg mert egy rakat s....nak tartottam, de ez magától értendő/nyilvánvaló, csak egyszerűen totál beta hibákkal van tele a mai napig a játék, és amikor ezek miatt szívok hadd mondjam már el hogy a rohadt életbe. :U és más embert is látok többször kiakadni ezek miatt de arra nem szállnak rá, egyfajta megszokás ez már, pikkelés.

  • Polllen

    nagyúr

    válasz BalaNce87 #51 üzenetére

    Felesleges erről vitatkozni nem csak cod és bo topicban láttam a negatív véleményed, ezért írtam, amit írtam. Az viszont tény, hogy konzekvens vagy, mindenhol általában ugyanazt írtad le, ha kellett, ha nem... :DDD

    Amúgy ha sokan pikkelnek rád, lehet nem ők a traktorok... ;)

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Polllen #52 üzenetére

    Nah igen ez ahová írtam, maga a bo-hoz kb 2-3x és az is pozítivum volt, én nem ilyen vagyok hogy jön egy hír és már írok is valami lehúzást... csak bírtam amikor naponta jött valami a cod-ról aminek semmi hírértéke nem volt (tölteték). Nehezen viselik ha jogosan szídnak egy játékot, az igazság fáj ahogy mondani szokás, azt ilyenkor beindul a védekező mechanizmus. Másról nemtudok amit szídtam volna, nem levegőbe beszélés, az igaz hogy már én is untam amit írtam csak hát valakinek 10x el kell mondani hogy eljusson a piciny agyába, meg azért mégse beszéljen hülyeségeket, ez az ilyen ellenkezik csak azért is típus. Elég sokáig codoztam és a normálisabb emberek nem anyáztak hanem egyetértettek, persze valamiért kevesebb ember volt aki megértette miről is beszélek. Nem vagyok nagy lehúzó egyáltalán a cod az amit lehúztam de igazából azt se tudom miért megszokássá vált számomra. Nem értettem hogy egy átlagos futószalagon érkező játékot 9 pontra értékelnek, mert csak, miközbe már több éve ugyanazt a terméket adják ki kisebb módosításokkal. Azért érdekes hogy valaki jobban ismer saját magamnál...nah mind1 is, csak nem szeretem hogy olyat állítanak ami nem igaz és ez vésődik be az emberek fejébe, jelen esetben cod=az összes fps egy szar. Az agyon ajnározom ugyanazt a játékot minden hírnél embert meg sose csesztetik, magyarul azt szeretik ha az ember bólogat és elviseli ha lehülyézik és inkább kussba marad, ezt kéne tennem mert érzem ha valami ellenkezés lesz természetesen jogosan akkor jön mindig valami megmondó ember és kiragad egy olyan részt a mondamból és azt elemzi aminek semmi köze ahhoz amit ki akartam fejteni vele.

    [ Szerkesztve ]

  • Lalo01

    tag

    Már 1-2 boltból kifogyott az áru. Megrendeltem a Limited Edition-t és másnap már le is vették a PC kiadást a honlapról :P

    Steam:VELOC1Ty

Új hozzászólás Aktív témák