Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz madgie #50 üzenetére

    Ja igen, ilyet láttam jutyúb videón, meg Uri Geller hatása alatt álló Ak47-est, geostac. pálya felé tartó rákot és satöbbit :D

    Amúgy az AI-t csak azért emeltem ki, mert többször olvastam már X akárkitől, hogy Crysis AI, na az aztán... én meg nem értettem.
    Amúgy ezek a bugok mind-mind olyanok, hogy a szememben nem ettől nem jó a játék, hanem mert elalszom rajta, untat a története, és egyszerűen vakaródzási kényszerem van a főszereplőtől.
    A Warhead szerintem sokat fejlődött ilyen téren: Psycho karaktere már egy karakter, múlttal meg érzelmekkel, ráadásul jó a hangja, és nem mellesleg brit.
    Meg elkezdtek törődni a háttérrel, legalább voltak ilyen említések, mint pl. a nanoruha nem minősül egyenruhának, így a POW-kra érvényes genfi kitételek nem érvényesek stb.
    Szerintem ilyenektől válik jóvá és érdekessé egy játék. A Crysis első része nekem csak egy nagyon jó grafikájú pasziánsz, kb. annyira is köt le. A Warhead már mutatott fejlődést, és remélem, hogy a 2 meg túlszárnyalja, és a noname amerikai szabványkatona szabványharca a szabványinváziót folytató szabványidegenekkel kicsit színesedik :)

    Isten game nálam a Deus Ex, a Vampire: Bloodlines és a Civilization 4 :)
    Na meg persze vannak még olyanok, hogy Wing Commanderek, Ultima :D

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák