Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    áááááá...nézegettem én is a videot is,,meg most ezeket a képeket,,és persze nekem is eszembe jutott, hogy Cryengine3...szebb jobb,,mint a elődje....akkor hogy a tökömbe fog ez mindenféle platformon futni? Sehogy...szarabb lesz mint eddig csak, jobban fog röcögni,,mert már konzolon is kell hogy fusson....tököm ki van ezekkel a multiplatform hülyeségekkel....egy időben még tetszett hogy "konzolosodik" a pc...mert kicsit bele lehetett kóstolni a konzol flash-be...mert picit más volt mint amit megszoktam már tizenX éve...de most már elég lenne ebből...az már sok hogy minden játéknak kell futni konzolon is, ami pc-n fut...miért kell itt is ez a fene nagy globalizáció,,igen is legyenek szeletek a piacon....pééééénzzzz----pééééénzzzzzz---még több péééénzt a rohadékoknak..... :(((

  • twine

    addikt

    válasz Silenzio #91 üzenetére

    Azért azt a 40-50FPs-t megnézném hol mérted...mondjuk sziklának fordulva mozgás és ellenség nélkül simán elképzelhető... ;]
    A másik pedig hogy azt se felejtsük még el hogy az 1024-es felbontások felett igencsak eljárt az idő...az ismeretségi körömben a leg-lepukkantabb pc mellet is TFT van...
    Persze,, ez nem azt jelenti hogy kötelező váltani,,vagy szar a CRT,,,ezzel csak azt akartam mondani hogy a ne álltalánositsunk,,,mikor a többségi gamer társadalom már nagyobb nativ felbontást használ....ott csinálj 50PFS-t..... :)

  • twine

    addikt

    válasz Silenzio #100 üzenetére

    Akkor viszont megkövetlek :R és kérem a .Cfg file-t vagy bármelyiket amit módosítottál :)
    Egy időben én is piszkáltam a beállitásokat,,de én mindig ugyanarra a következtetésre jutottam......ha szép a játék,, kevés az FPS....ha van elegendő(40-50fps) akkor viszont nem szép....de legalábbis mindenképpen kompromisszumokkal teli.....
    Szkeptikus vagyok csöppet a szép és gyors Crysis-el kapcsolatban.....de bőven meggyőzhető vagyok....Persze ízlések és pofonok....nekem pld vesszőparipám a CRysis-ban az árnyék....Az, ha nem csutkán van szvsz nem is tud olyan "real" lenni a megjelenités mint amire képes a játék....hiába az éles és részletes textura, ha eltünnek az árnyékok...
    Nem rosszmájúságból irtam,azt amit,,,,mint mondtam meggyőzhető vagyok...csak lássam a két szememmel....hogy van olyan....eddig én még nem láttam ilyet....pedig igazán jól esne a szervezetemnek :D

Új hozzászólás Aktív témák