Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mephi666 #44 üzenetére

    persze, ebben van valami de én egy szót sem mondtam az optimalizálásról és semmi egyébről sem..egyedül a grafikát emeltem ki...én a Crysis-t sem szeretem annyira de a képek alapján messze a legszebb amit mostanában láttam.
    Igen, pofátlanság lesz a gépigénye..erre azthiszem lehet fogadni..és 8-10honapig biztos nem is fog menni maxon senkinek...de a grafikára nem lehet panasz...

    Crysis idejében még mindenki sz*pkodta magát lefele hogy hogy is néz ki, fuuu meg dzssaaaa...azóta sem sikerült semminek sem megközeliteni (bár nekem az fc 2 jobban bejön de csak a szinvilág miatt) és azóta mégis mindenki szarozza...

    Hu micsoda recék..hu ilyen már 10éve volt meg stb...hát a szánalom elkap..

    Nem a te hsz-ed végett hanem az ilyen okosok végett akiknek már ezis csunya szar fos gané...a Crysist sem láttam még egyikük sem (szvsz) maxon de annak a tupirozott grafja egy fos...hát gratulálok...

    az U3 engine nagyon bejön nekem is:) :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák