Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz crok #128 üzenetére

    Arra kellett volna ötlet, hogy a total commanderes folyamatos popup felugrálást hogyan szünthethetem meg.
    Azzal nincs baj ha feladatonként kéri DE amikor semmi su igényesben nem vagyok akkor eddig se kérte, most viszont ilyen VOLT.

    Úgy néz ki a stabil 20.1-re való frissítés megoldotta. Vagy lehet az, hogy a hideot kikapcsoltam majd vissza amiután frissítettem. A lényeg hogy jó. Persze lehet az is segített volna ha csak simán újrahúzom...
    (Tcmd-t is újra raktam a 20.1-re frissítés alatt de a 20.0 alatt is volt egy reinstallja s nem segített)
    A ha tcmdvel volt a baj akkor az is furi, mert a magisk supersu log azt írta, hogy a system/bin/sh-val akart csinálni valamit....
    Nem túrkáltam abban az tuti, mert csak a küls sd kártyámban túrtam.

    Továbbá a toastokkal nincs bajom, kifejezetten szeretem tudni, hogy mikor mi van a suval.

    A Taskerbe meg nincsen semmi olyan profilom ami komolyabban túrhatna valakiben, csak időben aktiválós (notificationt ír ki s kész) van .....

    Az ürüléknek nevezett MIUI meg tökéletesen feldobja a requestet nekem !

    Az, hogy adott egy magiskos fórum nem véletlen ide jönnek az emberek, mert autómatikusan arra gondol az ember hogy itt hamarabb talál megértő(bb) fülekre s tudnak segíteni mint egy globálisabb fórumon.
    Persze ott is valszeg lehet találni embereket :)

    Arra nem láttam semmilyen utaló jelet, hogy ide nem lehet másfajta DE magiskos kérdéssel fordulni.
    Ez esetben egy jó tanács. A blogbejegyzés elejére vagy a fórumos összefoglalóba írd le, hogy témánál maradjunk. Szerintem úgy mindenkinek könnyebb lesz :) neked is, hisz nem kell elmondogatnod. A többieknek is mert akkor nem teszik fel a kérdést itt. S ezzel magadat is megmented rgy picike feszkó forrástól s a másik embert is. Mert nekem pl rosszan esik ha hibázok.
    Ha meg nincsenek "szabályok" tisztázva akkor nehéz betartani azokat, pedig igyekszek.

    Elnézésedet kérem.

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák