Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz Tikakukac #146 üzenetére

    Én csak azt akarom, hogy ha van egy szolgáltatás akkor az menjen, mert azért fizetek. Én vagyok a cégért, nem a cég értem.

    Na de várj, itt nem az van, hogy a parkolási társaság megbízta a simple-t, hogy ugyan, csináljatok már egy parkolós appot, amivel csatlakoztok a mi informatikai rendszerünkhöz és akkor mindkettőnknek jó lesz. Az van, hogy a mindent mocskosul jól és olcsón üzemeltető állami bendő lenyúlta ezt a piacot, létrehozták a nemzeti mobilfizetési Zrt-t, csak rajtuk keresztül lehet ezt tolni, a parkolási cégeknek csak velük lehet leszerződni, és az összes appgyártó meg mobilszolgáltató ehhez a tök fölösleges közbenső ékhez csatlakozik (és csatlakozhat csak), tehát alapvetően itt a panaszosnak mocskosul nem a parkolótársasággal van/lehet vitája, hanem csak és kizárólag a Simple-lel (az állami lenyúlócég miatt az is lehet, hogy a Simple és a parkolási cég szerződésben sem áll egymással), csak A- B-vel, B meg C-vel). Amely meg persze a parkolási ÁSZF-et lobogtatja majd, hogy parkolni csak érvényes parkolással lehet, ha rajtuk keresztül nem sikerül, akkor fizess máshogy, vagy ne parkolj. Neadjisten teszi ezt amiatt is, mert a tökfölósleges közbenső ékkel olyan szerződése van -melynek feltételeibe beleszólni nem tud-, hogy műszaki hiba esetén lehetőség legyen arra, hogy a pótdíjat töröljék és a valós parkolás díját meg megfizettessék az autóssal (és az ilyen esetek száma a havi indított parkolások 0,00x%-a lehet). És valóban úgy lenne a jó, ha ilyenkor vissza lehetne trace-elni, hogy a 3 résztvevő (Simple, Mobilfizetési vízfej, parkolótársaság) melyiknél volt a műszaki hiba, amely megakadályozta a parkolást, de egyrészt ez nem egy három- meg négykilences rendelkezésreállású szolgáltatás, másrészt minimum 3 alternatíva van, hogy másképp fizesen az ember (apró, sms, másik app), így erre valódi szükség nem nagyon van (és szintén emiatt a nem háromkilences volta meg ára miatt nem mondja a Simple azt, hogy oké, ez a mi sarunk volt, ezt most mi álljuk)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák