Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RI/OS

    őstag

    válasz orbano #21 üzenetére

    Inkább vagyok azon felháborodva, hogy 3X eladják ugyanazt az NFS-t másnéven :D
    illetve kb. 8éve úgy nagyjából ugyanazt a fifát,nba-t,nhl-t egy új szezonnal, meg picit folyamatosan csiszolt graffal.

    Hát igen a Blizzard az Blizzard. :R

    [ Szerkesztve ]

  • Morden24

    nagyúr

    válasz orbano #87 üzenetére

    Oké, ezzel én mind egyetértek, viszont nem az én problémám. Nem az érdekel, hogy a warezosoknak jobb legyen, hanem az, hogy nekem ne legyen rosszabb miattuk. Nem holnap, nem egy év múlva, hanem most.

    Amúgy meg a minőségivel már megint úgy vagyok, hogy egyrészt én találok minőséget (fizetek is), másrészt ami az egyik embernek cukor, az a másiknak szar.
    Egy normális világban on/off alapon működnek az ilyen dolgok: tehát ha nekem nem tetszik az "X" játék, akkor nem kezdek el nyifogni, hogy de ennnyiért megvenném, illetve ingyen azért jó az, hanem szar, nem tetszik, tehát nem kell. Sem 10.000-ért, sem 1000-ért, sem ingyen.
    Pont a warez szelleme, ami elhitette ezt az önálló értékeléses marhaságot az emberekkel, de elég lehetetlen dolog ez.

    Példát már hoztunk rakatot, de ez a "játék minőségének megfelelő ár" is karcos, mert ezek nem mérhető, kiszámolható dolgok.
    Még ha megpróbálnánk objektívan a játék megírásának minőségére koncentrálni, akkor sem járunk sikerrel, mert pl. szerintem egy tiszta bug és fagyogató Vampire Bloodlines vagy Fallout3 ezerszer jobb játék, mint egy bugmentes Crysis vagy Red Alert 3.

    A többiben egyetértek (tehát hogy minden lehetne olcsóbb... ezzel ki nem értene egye? :U ), de egyrészt az ingyenességgel elég nehéz versenyezni (és mint sikerült megállapítani, az emberek önös érdek és nem erkölcsi megfontolás alapján fognak dönteni warez és nemwarez között), másrészt meg mint mondtam: ha Józsika wareza miatt nekem kellemetlenebb lesz az életem, mert be kell mennem leolvastatni a retinámat az EA-hoz játék előtt, akkor én bizony köpni fogok arra, hogy Józsikának miért nem telik eredeti játékra :B

    Dr. Akula: Kb. ugyanazt tudom neked is válaszolni, nagyjából egybefolyik az orbano hsz-ére tett válaszommal. Amúgy az Ed Wood film miatt ez a neved (Night of the Ghouls)? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák