Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz @rglaaf #17 üzenetére

    Mondjuk amennyi infóm van erről hogy most is lehet törttel játszani és még jobb is, mint az eredeti. Igazából ott a probléma a rendszerrel hogy kiadok érte 10 ropit az még a legkevesebb de nem választhatom meg hogy mit akarok játszani mekkora legyen a min ping stb. A moddolhatóság nem érdekel, mert iszonyat szar modok szoktak készülni cod-hoz, a 2-be a realism mod volt elég jó, többi gagyi, talán még a saját készítésű mapokat tartom jó ötletnek, mert ami műveltek ezzel a 15 dolláros "mappackkal" az gusztustalan, miközbe egy modder lazán átportolja az mw2-es mapokat cod4-be vagy megcsinálja.
    Mondjuk mint láthattuk ezzel a lépéssel nem tántorítottak el sok embert a vásárlástól, aki szeretne játszani az így is fog, nyilván túl van lihegve ez a téma is, én amikor játszottam vele free weekenden nem voltak problémáim a csatlakozással. A steamet meg kifejezetten jó ötletnek tartom, hátrányod nem származik belőle és ilyen téren ráfért a frissítés a játékra, az lehet hogy publikusan nem vált be, de a pb-t sose csíptem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák