Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Blaise #6 üzenetére

    Mondjuk ezt nem értem azért mert az mw2-őt bepróbálták ezzel az új rendszerrel, miért kéne követni ezt a példát, nem elég hogy tök ugyanaz mint az mw2? ebben is másolni kívánják?
    Szerintem is illene már új motor meg fizika a játékba, vagy az majd 10. rész megünepplésével lesz bemutatva?

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz @rglaaf #17 üzenetére

    Mondjuk amennyi infóm van erről hogy most is lehet törttel játszani és még jobb is, mint az eredeti. Igazából ott a probléma a rendszerrel hogy kiadok érte 10 ropit az még a legkevesebb de nem választhatom meg hogy mit akarok játszani mekkora legyen a min ping stb. A moddolhatóság nem érdekel, mert iszonyat szar modok szoktak készülni cod-hoz, a 2-be a realism mod volt elég jó, többi gagyi, talán még a saját készítésű mapokat tartom jó ötletnek, mert ami műveltek ezzel a 15 dolláros "mappackkal" az gusztustalan, miközbe egy modder lazán átportolja az mw2-es mapokat cod4-be vagy megcsinálja.
    Mondjuk mint láthattuk ezzel a lépéssel nem tántorítottak el sok embert a vásárlástól, aki szeretne játszani az így is fog, nyilván túl van lihegve ez a téma is, én amikor játszottam vele free weekenden nem voltak problémáim a csatlakozással. A steamet meg kifejezetten jó ötletnek tartom, hátrányod nem származik belőle és ilyen téren ráfért a frissítés a játékra, az lehet hogy publikusan nem vált be, de a pb-t sose csíptem.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz ADAM1337 #23 üzenetére

    Legalább témát váltottak, vietnám:D bár ez sajnos az összképen semmit nem változtat, amúgy én se tartom sokra az egészet már, populáris játék lett annyi szent, de nekem már nem való ez a játék, cod2 ok még 4 is többivel is ellehet baromkodni, csak komolytalan hülyeségekkel tették tele, ha már ilyen stílusu játékot akarok játszani inkább ut vagy quake, mert ahhoz illik az a játékmenet, de szerintem codhoz és a háborús témához egyáltalán nem passzol.

    Brad meg teljesen jogosan írja azt amit, de hát erre kapnak a legjobban, ez dönt rekordokat, innentől kezdve meg nincs miről beszélni.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz menalcas #34 üzenetére

    Há legalább pam moddal kultúráltabb lett a játék, promoddal még jobban lebutítták a játékot gyerekes szintre, azért mégis csak a cod4-ért fizetett az ember, és nem cod2 modern fegyverekkel. A red dot/acog pont belelillik ebbe a témába mégis kapásból kiszedték. Egyszerűen azt alkalmazták a prok amikre nekik szükség van amihez hozzászoktak, csak ugye rajtuk kivül ez senkit nem érdekel. Nem lett szar a promod csak pont azt vették ki belőle, amiért cod4 lett.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz menalcas #40 üzenetére

    Akkor amerika katona is noob, mert gránávetővel szedte ki a terroristát?
    A gránátozás nem noobság? elhajígálják valamerre azt mivel akkorát dobsz simán lehet vele mákolni.
    A pam egyáltalán nem volt rossz simán játszható volt, csak a sok kockának nem felelt meg úgy a játék és sírt a szájuk. Tény hogy vannak benne marhaságok, de most azért mert gl-el kiszedek valakit messziről nem vagyok noob, lehet hogy tudás nem kell hozzá, de hát lőni se nagy tudás, mivel sniperen kivül mindegyik fegyver automata, el se engeded a gombot azt lerotálsz 3 embert, bárki képes rá, a deagle-ről meg nem is beszéljünk, az egy vicc. Nincs bajom a promod-al, de mondhatni kiszedtek belőle mindent, amiért cod4. Csak azzal tudnak játszani a prok amihez hozzászoktak és ezt valamilyen módon ráerőltetik a többiekre. Sportszerűségről meg ne beszéljünk egy háborús játékba, ha van gl akkor használja azért van, jah hogy ő nem akar noob lenni? Amúgy is iszonyat ritkán öltek meg gl-el amikor kijött a játék, szóval nem volt akkora probléma. Azért meg sose szóltak be ha claymore-al öltek meg valakit, pedig ahhoz még annyi tudás se kell, mint gl-hez. Cod2-höz se kellett nagyon semmi, úgy volt jó ahogy, cod4-be tettek pluszokat ami illik abba témaba, azokat kapásból kiszedték.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Grifid #45 üzenetére

    Pontosan itt azon múlik az egész ki mihez van szokva, úgy én is hamarabb kiismerem a pályát ha csak egy üres téglalapon játszunk jóformán. Most bad compamy 2-vel játszok van benne ezernyi bug de legalább valamivel közelebb ál a valósághoz a fegyverek kezelhetősége. Amúgy ott is tolták ezerrel a 40mm-es gl-t de le lett gyengítve a picsába és azóta nem használják, igaz a rakétavetőt tolják emberekre sajnos, csak néha olyan dolgok vanna ott is hogy idegességembe odapörkölök én is, igaz rengeteg helyen tiltva van az emberre való tüzelés vele, csak hát a szabályok is annyit érnek, mint szarnak a pofon. Ameddig nincs korlátozás egy kaszt alapú játékban addig picsányit nem ér az egész.

Új hozzászólás Aktív témák