Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki's

    tag

    Egyértelmű hogy a Sony bukta az egész PS3-as projektet. Főleg a drága cell és Bluray technológia a ludas ebben, ami drágán tartja a gép árát. Ehhez hozzájön hogy nehéz rá játékot fejleszteni és ezért nem jönnek rá nagyon a game-ek, meg hogy kevesebben vették meg mint az Xbox-ot. A Microsoft zseniálisan játszotta ki a kártyáit és úgy ásta el a Sony-t hogy sztem az is kétséges hogy szó lehet 1 nextgen konzolról náluk. Én a Wii-t sosem komáltam igazán, mert a mai erős piacon nevetséges háttérrel vértezték fel, ami pofátlanság. Még csak konzolnak sem hívnám, olyan rondák a játékok a konzol alulhardvereltsége miatt. Inkább azt mondanám hogy egy drága társasjáték. Mert igazából az. Egy időben még mi is sokat wiiztünk, aztán inkább lecseréltük egy X360-ra Rock Bandel. Visszanézve sincs hiányom, mert annyival nem tudott többet adni a Wii hogy megérje megtartani. Ráadásul egy fapad 360-at már lehet kapni az áráért, ami meg lol is. :)
    A Sonynak félre kéne tenni az egoját és fel kéne állítania egy válságstábot aki minimalizálná a PS3 bukását mire kifut a konzol.
    Egy mondatban összefoglalva az Xbox360 győzelmét azt kell hogy mondjam: A kevesebb néha több.

    Breki's

Új hozzászólás Aktív témák