Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringloszilva

    tag

    Az én verziómban is kikapcsolhatóak a simek, ha egyet használok akkor mindegy melyikbe teszem. Ha kettőt használok, akkor van olyan menüpont, hogy a két sim felcserélése, tehát ami eddig 1-es volt az lesz a kettes és fordtva. Továbbá letiltható az egyik sim ha nem használjuk. Igazából nézegettem én is olyan telefonokat, aminél mindkét sim aktív telefonálás közben is, de nem találtam még drága pénzen sem.
    Aztán elgondolkoztam, hogy nem is kell az nekem, hiszen minek? Ha már egyiken fogadtam hívást, akkor a másikon miért akarnék? Pl beszélgetek a munkáról a főnökömmel a céges ügyekről és közben a privát simkártyán meg fogadjam a nagymamát aki azt kérdezi, hogy mit süssön a karácsonyi látogatásra? Ez nevetséges. Gondolkozzunk két vonalban. Ha két külön telefon lenne, akkor se venném fel a másikat míg az egyiken beszélek. Továbbá mindegyik szolgáltatónál van hívásértesítő. Vagyis ha nem vagyok elérhető, akkor jön egy sms, hogy kerestek erről és erről a számról. Akkor meg miért kellene, hogy aktív legyen hívás közben is a másik sim?
    A minőség az olyan amilyen, kínai. A csatlakozó dugója az nekem picit kiáll, nem tudom, hogy normális-e vagy fröccsöntési hibás. Nem dobtam még vízbe. Így nem tudom beázik-e. Az akku nekem is jól bírja, 2 simmel is egy hét. Amikor az akkuszintjelző nullát mutat reggel, akkor is kibírja vidáman egy napot estig amíg töltőre teszem. Most az, hogy valakinek1 nap alatt lemerült, az egyértelműen aksi hiba, szóval csere. Ez előfordul iphone vagy bármilyen csúcstelefonnál. Ez miatt nem itélek el egy márkát mert becsúszik egy baki.
    A csengőhangok tényleg gázak, de simán és könnyedén cserélhetőek. Ez nem okostelefon, miért nem lehet ezt felfogni? Ráadásul a kínaiak hogyan tudnának több millió embernek a kedvére tenni? Nem vagyunk egyformák, egyiknek ez tetszik, másiknak az. Most ezért lehúzni egy telefont mert bénák a csengőhangjai, az szerintem butaság.
    Nem egy csúcstelefon, de amire kitalálták arra jó.

    [ Szerkesztve ]

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

Új hozzászólás Aktív témák