Hirdetés

2018. december 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) blazsey2

blazsey2
(őstag)

Nagyon bejön a játék, úgyhogy ebből tuti vétel lesz :K

(#2) kapcsandika

kapcsandika
(senior tag)

jó volt ez a vidi. És biztos van benne tartalom, ha kifért belőle egy 11perces videó amiben nem nagyon volt ismétlődés...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) ferencka

ferencka
(tag)

ígérete,szép,nagyon egyben van a videók alapján.3A játéknak ígérkezik :C :R

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#4) Prézli21

Prézli21
(senior tag)

úristen, ez szénné fogja büntetni a GoW3-at és a bayonettát együttvéve :Y instant get...

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#5) Invadrr_Zim

Invadrr_Zim
(tag)

ha azt nézzük, hogy kojima keze is benne van a dologban, nem csodálkozom, hogy ennyire epic. angyon várólistás.

(#6) Prézli21 válasza Invadrr_Zim (#5) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

kojima keze nem sokat kavart ebbe a projectbe, valahol nyilatkozta, hogy az átvezetőket leszámítva nem igazán szólt a munkába (igaz ezen a téren már az MGS4 is páratlan volt, bár most visszafogottabb lesz, a leghosszabb "filmecske" is csak negyed órás)

[ Szerkesztve ]

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#7) wikings2 válasza Prézli21 (#4) üzenetére

wikings2
(őstag)

Ha a GoW 3 at nem is, azért nem lesz rossz játék :)
Mondjuk 1-2 helyen a vidiben volt egyfajta "GoW" os beütés :P De ha szép sztorit kapunk ,elnézzük nekik :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#8) Prézli21 válasza wikings2 (#7) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

én viszont simán el tudom képzelni, sőt egyre biztosabb vagyok benne. Őszintén szólva nekem a gow3 sok tekintetben csalódás volt (mindenképp a franchise leggyengébb része) és szvsz a látványt leszámítva a bayonetta is jól otthagyja (bár tekintettel arra h a bayonetta dupla olyan sebességet produkál ezt is csak félve hozom fel)

[ Szerkesztve ]

(#9) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

Uhh elég durva kis játék, remélem olyan hosszú lesz, mint ahogy a videók mutatják, mert akkor az év(tized) játéka nálam.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) BalaNce87

BalaNce87
(PH! addikt)

Én utoljára gameboyon játszottam castlevaniat:D mondjuk rohadt jó játék volt és voltak nehéz részek. Van is videó róla, hát igen old memories:) zene hatalmas :))

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#11) Thodeus válasza BalaNce87 (#10) üzenetére

Thodeus
(senior tag)

Nintendon se volt a könnyű játékok között :DDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.