Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Sanchez638 #11 üzenetére

    Szóval most burkoltan a kezembe dugtad a sétapálcát és a lábamra adtad a csoszogós mamuszt? :DDD Vén tata vagyok? :))
    Lehet, ha nem offline játszom csak, hanem multizok is, más a véleményem, de így vállalom a tataságot. :D

    Pepponak igaza van abban, hogy a féktelen száguldozás örömét sokszor megakasztotta egy mozdíthatatlan textura széle, vagy éppen egy ablakkeret (mert ugye azoknak a nagy része instant death még kis sebességgel is), de ferdült elő olyan is, hogy egy láthatatlan valami szaggatta ketté az autómat. Viszont akkor is azt mondom, hiába volt sokkal pixelesebb az első rész mindaddig, ameddig meg nem tudtuk oldani a "carmagdn.exe -hires" indítást (vagy hardverhiány, vagy csak tudás hiányában), mégis szebb volt a grafika, mint a második részé.

    zone:
    Nem védeni akarom, de az "Úgy vettem észre[...]" nem feltétlenül logika, inkább megfigyelés. Lehet benne valami, más generáció, más környezetben nőtt fel. Haverom vagy 5 évvel idősebb nálam, de amikor meglátta a GTA 1-2-t, majdnem sírva fakadt, pedig a 3-tól az összeset végig tolta PS-en, ami csak megjelent. Nekem meg mekkora élmény volt főleg az 1, mert bele nőttem, Ő meg később csatlakozott.

Új hozzászólás Aktív témák