Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Sziszi=-

    aktív tag

    fpeter07:"Qrva nagy kocsi"=Pit Bull

    mephi666:"tólólapjára vérrel fel volt írva asszem valami"="Gotcha!" vagy valami ilyesmi.

    Már vártam az írást. Köszi szépen. :R
    Én úgy olvastam, hogy a 2. résszel többet játszottam mint az 1.-vel. Hangulatban az 1. a favorit, de a 2. is nagy játék volt, talán jobban le is kötött. Írtál róla sok negatívumot, inkább szépen lehordtad, de tényleg korrekt iromány és igazad van, de én még így is szeretem, és hibái felett meg elsiklok(elfogultság ;] ). Szerintem méltó folytatása az első résznek: Jó autók, törésmodell nagyobb játékélményt ad, és sok vér meg brutalitás. Kell ennél több egy Carma-hoz? A küldiket írtátok nagy negatívumként, pedig azok csak pár percesek, nem vesz el sokat a lényegéből. Ráadásul a legjobb pálya is egy ilyen küldetés. 12 rendőr kinyírása. Ilyen brutálisat még az első részben sem lehetett csinálni :DDD

    ui. Várom a következő írást, hátha valami jót is tudsz arról a szörnyűségről írni.
    D1Rect: Annyit tököltem, hogy elkéstem. ;] Méirt az off? Nagyon is témába vág.

    Üdv Szisz

    [ Szerkesztve ]

    "Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

Új hozzászólás Aktív témák