Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Eszembe jutottak a régi szép emlékek. Amikor még CoD4 kezdőként játszottam ezeken a mapokon. És ezzel együtt a sok gy**ér granade launcheres kis h*lye is, akik ráadásként Martyrdom perket is használták. A kis dágák.. :U
    De! Akkor még volt megoldás, mert az ember elkezdett promoddal játszani és kész. És promoddal nem találkoztál olyanokkal akik homokkal ették még a fikuszt a játszótéren ha éppen nem Cod4-eztek, ott nem volt airstrike és helikopter killstreak reward. Ott csak a skill számított. És, hogy ki tudja többször beírni chatbe a másiknak, hogy "f*cking cheater"! Azok szép idők voltak.
    Valaha a COD is volt jó. Volt idő mikor nem volt ciki azt mondani, hogy "jó vagyok cod-ban", akkor még nem így reagáltak rá ha codoztál. De hát változik a világ. És a cod, is. Egyesek szerint előnyére ([link]).
    De most legalább 2017-ben átélheted mindezt újra. Granade Launcherestül, h*lyegyerekestül. Mindezt Legacy edition+15$-ért. De legalább szebb a grafika.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz AxBattler #2 üzenetére

    Miért vennéd meg? Nincs dedikált szerver támogatás, nincsenek modok... nincs játékos. :D
    Én végig nyomtam a Remastered Single-t. Aztán elővettem a régi promodot. És lám, vannak szerverek és játékosok a mai napig.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák