Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AAntii

    őstag

    válasz KaitouP #36 üzenetére

    Olyan szerverekre gondolok, mint pl. a black ops1-ben voltak, ha nem lenne admin, még jobb lenne [kb. egy hete bannoltak az egyik utolsó black ops hc domination szerverről, mert 1200 óra után megy a játék. Nincs is ezzel probléma, ha lenne alternatíva, de nincs másik szerver, amin van ember is]. Ha kiírta a játék hogy 35-ös pinged van, akkor annyi is volt. A black ops3-ban a kiírt ping csak egy viccnek jó. A szerver, hoszt, nevezzük akárminek nagy eséllyel Ororszországból volt, mivel az ellenfélnél egy komplett orosz klán volt, erre nekem is 40-es pinget írt, meg a Németországban, tőlem kb. 1000 km-re élő ismerősömnek is és mindkettőnknek játszhatatlan volt. Nevezhetjük lagkompnak, szar pingnek, akárminek, a lényeg, hogy érzetre olyan, mintha felmennél egy koreai cod4 szerverre, de még ez sem feltétlen igaz, mert ott legalább ha már voltál olyan marha és felléptél előbb-utóbb kitapasztaltad, hogy mennyivel kell az ember elé lőni. Itt ez esélytelen volt. Így csináltak az egyik körben -20-as statot, a másikban pedig +20-ast ugyanazon az estén, hasonló erősségű ellenfél ellen és hasonló felfogásban. Random volt az egész, nem rajtam múlott, hogy adja -e a játék.

    A konzol teljesen más tészta, ott a játékosszám is mutatja, hogy sokkal kevesebb a probléma, pc-n nem csodálom, hogy sokan feladták. Amúgy a hangokat kár volt kicserélni, a worldatwar után itt tetszettek a legjobban.

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

  • Xaels

    félisten

    válasz KaitouP #36 üzenetére

    Miért nem csináltál saját dedikált szervert? Nekem volt otthonról public COD4 és WAW szerverem is. Ezen kívül ligameccsekre volt bérelve német szerver. Megvolt egy játékosbázisom akikkel közösen kialakítottuk milyen szerverek legyenek. Amíg voltak addig mindig fullon mentek. WAW-ból 2 szerver is futott.

    Ez az IW meg olyan erőteljesen Titanfall beütésű lett, ha az EA játékában lenne Inf Only mód botok nélkül akkor csak a technikai háttér lenne mögöttük a különbség. Engem ez a camogyűjtögetés soha nem érdekelt, már MW-ben sem értettem mi a jó az arany AK-ban. Víritott a pálya másik végéről.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák