Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz Xaels #41 üzenetére

    Saját erre alkalmas gépem nem volt, meg nem is nagyon volt tervben ilyesmi, CoD2 -ben a klánommal volt bérelt szerverünk, elég is volt adminként a gyökerekkel idegeskedni. Annyit azért meg nem ért meg nekem a dolog, hogy béreljek magamnak, pláne, hogy ki jött volna egy olyan szerverre, ahol semmi nem tiltott (mert ugye egy két perk stb. közütálat célpontja volt, hiába nem értettem vele egyet. A lobby rendszer ezért is kényelmesebb megoldás, a legnagyobb negatívuma csupán a közvetlen fellépés hiánya a csalókkal szemben.

    Az arany AK egyfajta státuszszimbólum, hogy igen, te meg tudtad csinálni a szükséges challange -eket. Amellett, hogy jól néz ki, tulajdonképpen a challange -kről szól, ami szerintem a CoD játékok egyik legnagyobb erőssége. Én nagyon szeretek ezekre a kihívásokra ráfeküdni, megcsinálni őket. :)

    gyuribácsi88: Most komolyan, és kötözködés nélkül: nem unjátok már a játék oktalan, hiábavaló szapulását? :U

    ribizly: PC -n ne vegyél DLC -t, minek annak az összesen 5K player -hez? Konzolon viszont bátran veheted, ott fogsz találni DLC -s pályákhoz is játékost.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • KaitouP

    veterán

    válasz Xaels #53 üzenetére

    Tudom, mindegy, valahogy nem is akartam, meg nem is nagyon tudtam volna akkor összehozni.

    CoD 2 -ztem én is sokat, és pont abba untam már bele 1000 óra körül, hogy nincs miért játszani vele. Egyáltalán nem gond az hogy van mit elérni a játékban, sőt, elvileg erről szólna egy játék. Egy sztori orientált játékban éppúgy elérsz valamit, ahogy egy autóversenyes játékban, és épp úgy, ahogy a mai FPS -ek többségében. Versenyt sem tudsz elképzelni helyezés, pénznyeremény, esetleg új kocsi nélkül a játékban, nem? A "valo világban" sem azért sportolnak sokan, mert amúgy jó dolog sportolni, (van ilyen is, of course), hanem hogy elérjenek valamit, legyen ez vb, vagy olimpiai érem.
    Ugyan ez van egy játéknál is, jó érzés elérni valamit, nem csak úgy "játszogatni".

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák