Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    Hát eléggé elavult játék már minden téren. Tele van buggal, ronda, játékmenet lapos stb.

    Valahogy nálam az MW3 volt a csúcs. Az legalább fent tudta tartani az érdeklődésemet. De ez..

    Már annyira unalmas a közel keleti meg a "modern" téma. Ha mindvégig jövőben játszott volna akkor lett volna okés.

  • Ryder62

    őstag

    24 fps kb arra jó hogy be tudd célozni az ellenfelet. Játszottam én már 8 fps-től kezdve 250 fps-ig mindennel.

    Én inkább azt mondom 24 fps a minimum, de javalott hogy 30 meglegyen. 30 fps-el már játszható egy játék, de 24-el épp hogy csak játszható és nem játszhatatlan.

    Aki meg azt mondja 30 fölött már észre sem venni az vagy nincs tisztába vele vagy hazudik. 30 és 60 között is érezhető a különbség. 60 fps a játékokban elegendő mindenhez. 60 fps fölött már nem nagyon érezhető a különbség már csak egy kicsit. 100 fps fölött - ha nincs kiírva az fps szám a sarokba - meg sem tudom mondani hogy most ingadozik vagy sem (pl 110-150 között)

    Azt meg szögezzük le hogy az fps szám erősen motorfüggő is. Játszottam olyan játékkal amiben 20 fps már folyamatos volt, de pl itt a Hitman Absolution amiben érdekes mód 50 fps-en laggol a játék. Többen is írták hogy elkezdett szaggatni, nem volt folyamatos a kép és mégis volt vagy 50 fps. Lehet valami beállítás lehet az oka de a lényeg ezen kívűl még vannak olyan játékok amiben 40 fps még mindig nem tűnt folyamatosnak, láthatóan szaggatott.

    Az fps ingadozás szokott zavaró lenni, én pl ha egy játék stabil 30-al fut meg tudom szokni. Vagy ha stabil 60-al. De ha ugrál össze vissza az fps nah az rendkívül zavaró ám. Megint az új Hitmant tudom felhozni. 40-180 fps között van minden. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák