Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz madgie #10 üzenetére

    anno mi a vektorgrafikás delta force-okkal szórakoztunk rengeteget hálóban... az még buli volt a javából :) és teljesen korlátok nélkül lehetett mozogni a pályán... nem ért semerre sem véget... nagyon jó móka volt lehasalni a domboldalban és beleolvadni a pixelrengetegbe... aztán kempelgetni, esetleg hasalva lassan mozogni... pár gyerek néha felállt a dombtetőre és onnan nézelődött távcsővel, legjobb célpontot ők nyújtották, mert rakétával frankón le lehetett kapni... asszem annak a mozgását a szél nem befolyásolta... viszont távcsövessel be kellett kalkulálni a szél sebességét is, mert szépen melléhordott messziről... :) nagyon jó játék volt... dzsungelharcból meg a ghost recon volt a jó... cod nekem nem nagyon jött be, mert nem az én világom... pár játékba beléptem, ahol mindenkinél rifle volt és instant ölt a fejlövés... elugráltunk, frageltünk, de 1délutánnál hosszabb időre nem kötött le... inkább quake live akkor már :) de mondom, ez csak egyéni vélemény... én ízlésemnek nem fekszik...

    az ea-s hasonlatot meg nem sértésnek akartam írni, csak a cod név is szerintem egy ilyen franchise kezd lenni, amivel minden évben el tudnak adni rengeteg játékot... oké, hogy itt sokkal magasabb minőség is párosul hozzá meg a háborús téma kifogyhatatlan sajnos/szerencsére(?), de akkor is elhűlve látom, hogy már a 7. rész jön, pedig pár éve még sehol nem volt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák