Új hozzászólás Aktív témák

  • gabi133

    aktív tag

    Hsz.-ekből mazsoláztam kicsit, ezekre válaszolnék.

    "sokszor egy bokamagasságú tárgyon sem lehet átugrani
    olykor a gép nem reagál semmit pedig 3 méterre állok tőle"

    -Így van

    "A hangok iszonyatosan tompák, egy légpuskáknak erősebb a hangja, mint a játékban lévő puskáké."
    -Azért azt is vedd figyelembe, hogy a legtöbb embernek nincsen viszonyítási alapja. (A valóságban nem hallot még ilyen, vagy hasonló fegyvert.)

    "Azok a "zombik", hogyan kerülnek bele a játékba?"
    -Korábbi részek multiplayer módjában előszeretettel csináltak "zombi" szervereket, és szerintem ez feltűnt a fejlesztőknek.
    Szóval ahogy írták is: Fogjuk fel ezt egy bónuszként.

    "történelemhűség"
    -Nem mindenki fújja kívülről az egész VH-s történelmet, úgyhogy sokaknak nem is tűnnek fel ilyen dolgok, ezért nem is foglalkoznak vele.

    Grafika: Hogy driver vagy játék probléma-e nem tudom, de nekem maximum grafika mellett is meg szoktak jelenni fehér csíkok a víz szélén. Ezt egyébként már más is mondta.

    Játékmenet: 1-2 részt filmekből "nyúltak le", ami nem lenne baj, csak kissé gyengén sikerült "lemásolni". Pl: Ellenség a kapuknál. Igazából ott akkor kellene lőni a sniperrel amikor a bombarobbanást hallod. Lehet, hogy én vagyok a süket, de hiába játszom fejhallgatóval, én csak repülőgép zajt hallottam. Ami mondjuk még tetszett az az, hogy shotival leamputáltam az ellenség lábát 1 méterről. ;]
    Hát AI-n tényleg van mit javítani. Pl: Amikor a lángoló házban kell menekülni és mennék fel a lépcsőn, megáll előttem az "öreg" engem meg közben hátulról lőnek. Vagy egy másik: Társaink "nem túl segítőkészek". Pedig csak a 2. nehézségi szinten játszok a játékkal. :DDD Ott pedig azért aktívabbnak kellene lenniük szerintem.

    Végülis nekem mind grafikailag, mind hangulatra bejött a játék.

Új hozzászólás Aktív témák