Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Akkor már én is bele vau-vau. :DDD Eddig a CoD-ot CSAK a single player részek miatt nyomtam. Sajna, nekem a multi részek nem jöttek be. Tudom, velem van a baj. De már a CoD 1-2 részeknél is jobban szerettem Mohaa stílusát (már multi-ban). Valszeg, mert a CoD-ban sűrün haltam, kevés taktikához volt szerencsém. Nem mintha a Mohaa-ban sokkal több lenne, de mintha mégis. A CoD4 single viszont pazar (holtra nem érdekel, hogy rövid, az élmény a lényeg). Egyettlen rész az, ami viszont -100%, ami nagyon irritált, hogy végig kellett utaznom a kocsiban a hátsó ülésen, hogy kivégezzenek. Ez tipikus amerikai genyaság. :W Sehogyan se tudtam tovább lökni, hogy nem vagyok kíváncsi erre a videóra. :B Természetessen, többször is végig vittem, mert azért ezen rész kivételével még tetszik. :DDD
    Kedvenc rész, amikor mesterpusival kell lelőni a kis kopaszt. Az nagyon tetszik, mert bele kell kalkulálni a szélviszonyokat is. :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák