Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    A COD 4 valóban nagyon jóra és hangulatosra sikeredett mint SINGLE mind MULTI player tekintetében. A sajnálatosan nagyon rövid SP-t valamilyen szinten ellensúlyozza a nagyon jó MP, így aki szeret multizni, annak a SINGLE player küldetések teljesítése után is sokáig a gépén fog csücsülni a játék. A cikkben olvashattunk arról, hogy a cikkíró hiányolta a mozgó, vagy vezethető járműveket. Ennek én is örültem volna, de ha jól emlékszem vissza, a játék nem is tartalmazott olyan pályát amibe szerepet játszhattak volna a járművek, ez alatt a pályák méretére gondolok, max. akkor lett volna értelme ha csináltak volna direkt a járművek használatára külön pályákat.
    A játék filmszerűvé tételéhez használt SCRIPT-ek, nagyon jók és élményfokozók, viszont az ellenség adagolását megoldhatták volna realisztikusabban is az Infinity Ward-os srácok. Sajnos egyáltalán nem a likvidált ellenség száma vagy helye számít, hanem a mi elhelyezkedésünk a pályán. Tehát hiába lövi ki a játékost az ellenfelet a rakétavető, géppuska, stb. mögül, mert amíg előre nem nyomulunk, a pálya egy bizonyos pontjáig, a lelőtt ellenfelek, újra és újrateremtődnek, így pont fordítva működik a dolog, mármint nem egy adott terület megtisztítása után tudunk továbbnyomulni, hanem továbbjutásunk után fog az ellenfél máshonnan támadni, védekezni. A cikkíróval teljes mértékben egyetértek azzal, hogy a gyógyulásunkat megoldhatták volna, frappánsabban, realisztikusabban is, orvossal, felcserrel, ápolóval, de aokkor ezt már multiplayer szinten is így kellett volna továbbvinni de mint tudjuk, ilyen kaszt nincs multiban, bár akkor már beletehették volna. A grafikára és különösen a karakterek animációjára egy rossz szavunk sem lehet. Arra hogy amikor vizen gázolunk át, fodrozódik e a víz vagy sem, már nem emlékszem, viszont ha belelövünk egy pocsolyába, az hatással van a vízre.

    Összességében egy nagyon jó játék, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti az FPS-eket.

    Annyi észrevételem lenne még, hogy a cikk jöhetett volna hamarabb is, vagy ha már ilyen későn jött, lehetett volna részletesebb is valamint ki lehetett volna térni a MULTIPLAYER lehetőségekre, rangokra, fegyverekre, perkekre, challenge-kre, stb. tekintettel arra, hogy lassan a játék 1 éves lesz és ezzel egy időben jön a folytatás is, a World At War.

Új hozzászólás Aktív témák