Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz tuki2200 #12 üzenetére

    Diablo fő rész helyett tucatszar mobilos spinoffot csináltatnak valami kínai céggel, szóval garantáltan tucat mobil játék lesz tele mikrotranzakciókkal és p2w játékmenettel.

    Egyik napról a másikra megölték a Heroes of the Storm-ot (fejlesztők is akkor tudták meg mint mi).

    SC2 lélegeztetőgépen évek óta.

    WoW-ban szarnak magasról arra, hogy mit akar a nép, csak a timegatet és az rng lootrendszert erőltetik minden eddiginél hatványozottan jobban --> több ideig marad előfizetve az ember anélkül, hogy tartalmat kellene csinálniuk.

    OW az megy, de tartalom szempontjából ott sem erőltetik meg magukat a káplánék.

    Hearthstone meg alapból p2w volt.

    Remaster, remaster, remaster új játékok helyett, mert az easy money.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • nonsen5e

    addikt

    válasz tuki2200 #15 üzenetére

    Egy dolog az életben tartás, és az aktív támogatás. Hülyék lennének nem életbentartani a WoW-ot, ha abból is tudják fejni az embereket a mikrotranzakciókkal és a timegatek miatt az előfizetéssel.

    Diablo nagy cím vagy jön vagy nem, tudtommal szóval sem említették, hogy jön vagy, hogy aktívan dolgoznának. Ha örülsz a mobilnak, akkor tessék, játsszál ezzel. Ugyanez lesz, ugyanettől a cégtől, csak a generikus szörnyre ráhúznak két szarvat és ő lesz Diablo.

    HS-ben meg folyamatosan költhetsz jó sok pénzt a contentre, ha nem akarsz konstans porbaalázódni azok által, akik költenek rá.

    Ha ezek neked szimpatikusak, az szíved joga, szerintem jó pár évvel ezelőtt összehasonlíthatatlanul jobb cég volt a blizz. Értem én ezalatt, hogy nem a pénzügyi részleg tervezte a játékok legutolsó részleteit is meg, nem a "fejjük meg a lehető legjobban a játékosokat" rövidtávú szemlélet égisze alatt készítettek mindent, hanem azok csinálták a játékok tartalmi részét akik értettek is hozzá, majd azt monetizálták.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák