Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mindfreak #10 üzenetére

    na igen, de kb. 30év eltelt már azóta :K egyébként durva belegondolni, hogy kb 10éves voltam, amikor nyomták és minden rész előtt hogy izgultunk... főleg a dupla részeknél... pedig a sorozat már 10éve lement usában és semmi spoilert nem tudtunk meg soha, annak hála hogy a net teljesen ismeretlen volt :) fura, hogy mennyire más világ volt...

    ja, és azért más sztárok is lerombolták már magukat tisztességgel, nem csak ő... nem flame-nek mondom, de ott van (főleg a halála után felkapott) heath ledger... mennyivel jobb, hogy ő begyógyszerezte magát fiatalon, mintha szimplán csak egy alkoholista lett volna? :U vagy pl. amy winehouse, aki aztán csinált mindent... még rengeteg példát fel lehetne hozni... pl carradine, aki szintén nagy kedvencem volt (az alkoholistákat valahogy mindig negatívabban ítélik meg, mint a "szegény drogosokat"... oké, hogy csinált michael érdekes dolgokat piásan, amik mentek youtube-ra, de: ki nem állatkodott még részegen? ;] én is csináltam durvákat, de szerencsére nincs róla felvétel)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák