Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz makoss #6067 üzenetére

    Jajj nekem is volt ilyen időszakom még a T-s ADSL-el, mikor felemelték 8MBitről 16-ra akkor többet nem volt mint volt. Emlékszem, hogy már keresztnévről ismertem a szerelőket, és szép fokozatosan mindent is kicseréltek, de az volt amit sejtettem : A DSLAMok voltak túlterhelve, akármit cseréltek szar volt, és nem csak nálam, másnál is. Végül 4Mbitre lecsökkentve helyreállt, majd átmentem a UPChez.

    #6065 makoss : milyen kreditrendszer? Hogy működik?

    #6061 GoodSpeed : Nekem is volt ASUS M4A785D-M PRO alaplapom. De szerintem hibás volt mert az elem állandóan lemerült benne, hiába ragtam bele újat. így ha áramtalanítottam a gépet akkor a Bios mindent elfelejtett. És egy idő után áramtalanítanom kellett a gépet, szokásba vette ugyanis, hogy kikapcsolás után egy random idővel magától visszakapcsolt a gép.

    " A Spectre, Meltdown, és a Windows 11 bejelentésének hatására eladtam a PC-t és laptopra váltottam." - hogy lehet ezeket az eseményeket úgy értelmezni, hogy hello, nekem holnaptól nem egy jól bővíthető asztali gépre, hanem egy kb sehogy sem bővíthető, de cserébe drágább és hordozható gép kell? :Y

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák