Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makoss

    veterán

    válasz KROK640 #6064 üzenetére

    Pedig pont ez az időszak ami valahogy sehogy nem jön össze! :(((
    Pár napja a szolgáltatóm belassulása okozott gondot, pont akkor amikor kemény 21 nap alatt összeszedett kreditem nagy része veszett oda, most meg, hogy helyreállt a sávszél a torrentoldal trekker hibával küszködik ahonnan szedni szoktam:

    "Our tracker is currently down although the status page does not seem to reflect this. We are experiencing issues but our tech staff is working on them and will bring the tracker back up as soon as possible. A new announcement will be made when these issues are resolved.
    We are sorry for the inconvenience and we thank you for your patience"

    Egyszerűen hihetetlen.
    A sebességre csak, hogy érsd, nem mindegy, hogy a sávszél 50 megáról, vagy 500-ról esik a felére!
    Értem én a te érvelésed is, de én van mikor torrentezésnél több fájl esetében a kissebbeket rakom előre, hogy legalább azok jöjjenek le, mert a nagyok csak cammogva töltődik le :F

    "Az asztali géped, pedig tetszik."
    Köszönöm. :R
    Mivel nem félévre tervezek gépet venni, igyekszem olyat venni ami egy darabig biztos jó lesz. ;)
    A NUC 11-nél ezt a sebességet mértem: [kép]

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

  • makoss

    veterán

    válasz KROK640 #6064 üzenetére

    Ha nem a sávszélességet nézzük, stabilitás tekintetében szerintem jól járnál az északnettel :U
    Ez előtt az Onecom volt előtte a Tisser Kft. Na az egy rakás sz... volt, hetente ment a telefon, hogy lassú vagy nem ment a net :F Ott a sebesség alap probléma volt, a stabilitás náluk ismeretlen volt, azt hitték az egy olyan valami amit be kell kapálni, gyomlálni oszt jó van... ritka tudatlan egy valamik voltak! :O

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Új hozzászólás Aktív témák