Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz rekurzio #5671 üzenetére

    Hajdúszoboszlón, a fürdőnegyedben lakom, és annak is kb a közepén. A Telekom optika tőlem 88 méterre áll légvonalban. A másik lakásom miatt, ami Berettyóújfaluban van, van Magenta 1 előfizetésem is. Nem tudom áthozni, pedig a Telekom 2 éve sincs, hogy húzta az optikát, de ezt az utcát, meg a negyed olyan 40-50%-át hagyták ki úgy, hogy:
    1. 2019-ben csak Vodafone és Invitel volt az utcában
    2. 2020-ban megérkezett a DIGI FTTH
    3. 2020-2021-ben a Telekom optika meg megállt tőlem pár tízméterre.
    4. Apartman apartman hátán, és hát nem egy szegény negyed ez, Berettyóújfaluban meg, ami mára egy Zombieland lett, mindenhol Telekom optika van.

    A Vodafone-t tavaly felmondtam, mert sosem volt meg a kínált 500 Mbps, a feltöltés meg lassú volt, bár ott a 22 Mbps az szinte mindig ment. DIGI 1000/300-ra váltottam, vettem egy ASUS RT-AX86S routert hozzá, és mindig megvan a sebesség, az NMHH mérődoboza szerint is:

    Szóval ezek szerint nemcsak Hajdúszoboszló van ilyen helyzetben a turistaparadicsomok között.

    Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák